Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, me_who napisał:

A zmienili prowadzącego, czy nadal jest ten tragiczny "śmieszek"?

Za to przemogłem się do Irytującego Historyka :-k Ma tendencje do "wszystkowiedzyzmu", ale nie doprowadza do szału po 15 sekundach jak ten koleś z HBC.

 

Ten sam.

Odnośnik do komentarza

Przyszedł mi dzisiaj PES 20. Ostatni PES w jakiego grałem to...nie pamiętam, może z 5 lat temu. Nie spodziewałem się, że to jest tak zupełnie inna gra. Na razie zagrałem 3 mecze z kompem i przerabiam trening. Mam wrażenie, że jest znacznie wolniej niż  w FIFI, ale jakoś tak...płynniej i realniej. No i umiem z wolnego trafić w bramkę, więc spoko. Za to drybling to dla mnie na razie męczarnia, ale ogólnie się jaram. Brakuje trochę licencji, ale ogólnie oprawa sztosik :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, ajerkoniak said:

Przyszedł mi dzisiaj PES 20. Ostatni PES w jakiego grałem to...nie pamiętam, może z 5 lat temu. Nie spodziewałem się, że to jest tak zupełnie inna gra. Na razie zagrałem 3 mecze z kompem i przerabiam trening. Mam wrażenie, że jest znacznie wolniej niż  w FIFI, ale jakoś tak...płynniej i realniej. No i umiem z wolnego trafić w bramkę, więc spoko. Za to drybling to dla mnie na razie męczarnia, ale ogólnie się jaram. Brakuje trochę licencji, ale ogólnie oprawa sztosik :)

 

Kolejny po jasnej stronie! Gratuluję wyboru, będzie pan zadowolony :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, me_who napisał:

A zmienili prowadzącego, czy nadal jest ten tragiczny "śmieszek"?

Za to przemogłem się do Irytującego Historyka :-k Ma tendencje do "wszystkowiedzyzmu", ale nie doprowadza do szału po 15 sekundach jak ten koleś z HBC.

Chyba każdy youtuber ma takie tendencje :P

 

Co do HBC to gdzieś trafiłem na recenzję wydania książkowego... Autor został w nim totalnie "zjechany". Czy to prawda, że wszystkie związki przyczynowo-skutkowe sprowadza do "spraw alkowy"?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Nigel napisał:

Chyba każdy youtuber ma takie tendencje :P

No ale IH ma takie wstawki w stylu "zanim zacznie się bóldupizm w komentarzach to..." albo "dodam jeszcze żeby uprzedzić wpisy niektórych w komentarzach" itp :)

Zasadniczo cenię go za to, że choć zdaje się mieć ciągotki prawicowe/konserwatywne, to z olbrzymim szacunkiem podchodzi do zwykłych żołnierzy LWP, którzy walczyli w II WŚ, co niestety nie bywa takie oczywiste, choć powinno.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Mauro napisał:

Z programów historycznych to zawsze będę polecał to https://vod.tvp.pl/website/spor-o-historie,5201219

 

To wprawdzie telewizja publiczna więc pewnie odcinki zrobione od 2016 r. na temat XX w. mozna sobie darować, ale chyba sa też odcinki starsze albo na mało kontrowersyjne tematy. To ma wprawdzie formułę gadających głów, przez co może na pierwszy rzut oka zniechęcać, ale te dyskusje są najczęściej bardzo ciekawe. No i goście są poważni, a nie jacyś jutuberzy ;) 

Myślę, że nawet odcinki kręcone po 2016 roku warto oglądać - zawsze można zweryfikować, kto jest w studio - z jaką opcją można go identyfikować by brać poprawki na jego opinie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

szykuje sie trudny tydzien... mama (nauczycielka) dostala prikaz, ze ma organizowac uczniom nauczanie zdalne przez microsoft teams... nauczanie podstawy programowej ma ruszyc w srode - juz widze, jak w dwa dni naucze matule obslugi czegos, czego sam nawet nie znam... zwlaszcza, ze to osoba, dla ktorej znajomosc komputerow i internetu konczy sie na uruchomieniu worda, napisaniu pieciu zdan i wcisnieciu przycisku 'zapisz'... wzglednie na przegladaniu FB...

 

No jest dramat. Od środy młoda ma swoje nauki w swoim pokoju, moja ma nauczanie w pokoju a ja siedzę w kiblu bo gdzie? :D A technologia sprawia, że wszędzie unosi się wkurw ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przegrałem finał Pucharu Anglii po rzucie karnym w 82 minucie :(

 

3 miejsce w lidze :) Król Strzelców - Dario Sarmiento - 21 bramek. Król Asyst - Marco Asensio - 16 asyst :) 

 

Z okropnego sezonu wyszedł nam najlepszy rok w historii klubu :)

 

Za mojej kadencji: 2x 8 miejsce (wcześniej najwyższe w historii klubu), 1x 4 miejsce, 1x 3 miejsce i 1x Carabao Cup :) 

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem dzisiaj wyprawę do biura, w którym na moim piętrze było praktycznie pusto. Ostatecznie okazało się, że firma jednak ma moce "przerobowe" i można pracować zdalnie w pełnym zakresie. To znaczy, kto chce, może przyjeżdżać do biura, ale droga wolna, żeby robić home office. Także od jutra znowu będę niewolniczyć z mojej piwnicy :) 

 

Ale teraz kilka dni niepewności, czy przy okazji podróży i pobytu tam nie złapałem dziada :roll: 

Odnośnik do komentarza

Oglądam gejmpleje z Doom Eternal i mam bardzo mieszane uczucia. Niby fajnie (ba, bardzo fajnie!), że przyśpieszyli rozgrywkę, ale te wszystkie podwójne skoki i ogólnie wrażenie, że nasz bohater praktycznie lata... no nie. I te okropne dźwięki broni :/, obrzydlistwo. I czemu to jest kurwa takie ciemne.

 

Od Dooma z 2016 roku odpadłem po dwóch godzinach gry (kiedyś był jakiś darmowy weekend na steam) i nie wiem, czy go jeszcze wypróbuję. Myślałem, że umrę z nudów :(. Z tym teraz mam podobne wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

A zmienili prowadzącego, czy nadal jest ten tragiczny "śmieszek"?

Za to przemogłem się do Irytującego Historyka :-k Ma tendencje do "wszystkowiedzyzmu", ale nie doprowadza do szału po 15 sekundach jak ten koleś z HBC.

Oblicza XX wieku polecam, też spoko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...