Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Hidalgoo said:

no kurs dolara napierdala w górę jak szalony ostatnio.

 

Przede wszystkim to złotówka leci w dół, czy to względem euro czy dolara. Samo euro względem dolara spadło niezbyt dużo.

 

SP500 dzisiaj kolejne 5% w dół :) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hajd napisał:

Nie zebym bronil ministerstwa, bo moja mama tez jest nauczycieka i uwaza wiele ich wytycznych/pomyslow za kretynskie, ale.... Mamy 2020 rok, nie 2000 - obsluga komputera to nie jest cos, czego dorosly czlowiek nie jest w stanie ogarnac. Rozumiem moich dziadkow (81 i 90 lat), ale ludzi o 30-40 lat mlodszych nie bardzo.

Weź pod uwagę również problemy z obsługą "zdalnego nauczania" po drugiej stronie "barykady". Rodzice i niektóre dzieciaki nie radzą sobie często gdy trzeba w komputerze zrobić coś więcej niż tylko korzystać z fejsa i przeglądać pudelka. Odnawianie haseł  w librusie to w wielu przypadkach armageddon ...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja przede wszystkim biore pod uwage fakt, ze nie w kazdym domu jest po kilka komputerow, i np rodzic musi pracowac zdalnie, wiec jak wowczas dziecko ma sie uczyc?

 

Zwracam tylko uwage na fakt, ze w dzisiejszych czasach obsluga komputera to czesto koniecznosc.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. O ile potrafię sobie wyobrazić regularne zajęcia online na studiach* (które pewnie niedługo mnie czekają), to lekcji szkolnych online w rodzinach gdzie jest więcej niż jedno dziecko jakoś nie potrafię - i to zarówno pod względem liczby komputerów jak i przypilnowania takich dzieci.

 

* z niecierpliwością za to oczekuję nauczania online przez wykładowców, którzy nie radzą sobie z otwieraniem linków czy włączaniem filmu na pełny ekran ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

* z niecierpliwością za to oczekuję nauczania online przez wykładowców, którzy nie radzą sobie z otwieraniem linków czy włączaniem filmu na pełny ekran ;)

Trzeba im przygotować e-learning i wysłać mailem po spakowaniu zipem :keke: 

 

 

Odnośnik do komentarza

Moja 50+ mama miała od dzisiaj zacząć jakiś e-learning, ale z tego co rozumiem będzie dzwoniła do rodziców i mówiła które strony podręcznika ogarnąć. I to, uwaga uwaga, po prośbach rodziców, bo oni nie mają czasu ogarniać albo nie umieją w komputery :D Wiejska szkoła, 2 klasa, 12 dzieciaków ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Skarżyłem się na forumke kilka dni temu o strasznie ciężkim sezonie Boltonem, w którym sam planowałem powalczyć o LM a ledwo łapałem się do LE.

 

Od tego posta rozegraliśmy 24 kolejki ligowe i 5 spotkań w Pucharze Anglii. Bilans 25-4-0. Finał Pucharu przed nami. Na 2 kolejki do końca mamy już pewne miejsce w LM i szansę zająć drugie miejsce w tabeli :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

Skarżyłem się na forumke kilka dni temu o strasznie ciężkim sezonie Boltonem, w którym sam planowałem powalczyć o LM a ledwo łapałem się do LE.

 

Od tego posta rozegraliśmy 24 kolejki ligowe i 5 spotkań w Pucharze Anglii. Bilans 25-4-0. Finał Pucharu przed nami. Na 2 kolejki do końca mamy już pewne miejsce w LM i szansę zająć drugie miejsce w tabeli :) 

to co się takiego zmieniło? :> 

Odnośnik do komentarza

@Pulek

 

Cztery łatwiejsze mecze pod koniec grudnia, które podniosły morale. Na początku stycznia transfer AMR, czyli na pozycję która mocno odstawała i.. jakoś poszło :) Na bank mieliśmy więcej szczęścia, niż w pierwszej fazie sezonu. Do tego lepsza skuteczność i sami przestaliśmy tracić bramki w końcówkach. Do środka grudnia często przeważaliśmy, ale bramki strzelali rywale, później po prostu udawało się udokumentować przewagę wynikającą z gry :) Ogólnie zauważyłem w FM20, że po zmianach w składzie/zmianach taktyki dopiero gdzieś w połowie sezonu zespół gra jak powinien :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, jmk napisał:

Obejrzyjcie Historię bez cenzury ;)

 

A zmienili prowadzącego, czy nadal jest ten tragiczny "śmieszek"?

Za to przemogłem się do Irytującego Historyka :-k Ma tendencje do "wszystkowiedzyzmu", ale nie doprowadza do szału po 15 sekundach jak ten koleś z HBC.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Z programów historycznych to zawsze będę polecał to https://vod.tvp.pl/website/spor-o-historie,5201219

 

To wprawdzie telewizja publiczna więc pewnie odcinki zrobione od 2016 r. na temat XX w. mozna sobie darować, ale chyba sa też odcinki starsze albo na mało kontrowersyjne tematy. To ma wprawdzie formułę gadających głów, przez co może na pierwszy rzut oka zniechęcać, ale te dyskusje są najczęściej bardzo ciekawe. No i goście są poważni, a nie jacyś jutuberzy ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...