Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co wyjdzie z #lotdodomu

Niemcy i Czesi uruchomili mechanizmy, które powodują, że 75% kosztów za lot zwraca UE (resztę państwo), a pasażerowie nie płacą nic. U nas albo nie wiedzieli o tym, albo sztucznie chcieli podbić dochody LOTu. Tak czy siak zonk.

 

Edyta: pewnie nie uruchomili tego, bo w ramach takiego lotu na pokład może wejść każdy obywatel UE, a nie tylko kraju organizatora lotu.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fenomen napisał:

Niby w Rumunii dzisiaj wprowadzili prawo, ze jesli ktos wie, ze jest zarazony i przebywa na kwarantannie,a mimo to bedzie wychodzil do ludzi, to moga go zamknac na 15 lat.

Ciekawe, ile w tym prawdy :-k

Taka sama prawda jak to, że Franc strzelał do papieża

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Przecież te 200 mld na tarczę antywirusową to w dużej mierze np. odroczone płatności na ZUS (zajebista ulga btw - zamiast trzy razy 1.5k będzie trzeba zapłacić raz 4.5k, gdy ledwo co zacznie się zarabiać :keke: ) więc nie ma co tu pytać "skąd są te pieniądze".

Odroczone płatności i likwidacja opłaty prolongacyjnej to akurat promil tych 200 mld. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

@Reaper dzięki ? umówiłem się na rozmowę rekrutacyjną do tego serwisu do nauczania online :)

To jakbys gadal z Miloszem, to powolaj sie na mnie z GoldenLine :)

 

A ja chcialbym sie pochwalic, ze dostalem oferte pracy w Warszawie! Jeszcze w przyszlym tygodniu ostatnie rozmowy z Dublinem i mysle, ze czekac mnie bedzie czas decyzji. Niespodziewanie Warszawa wysuwa sie na prowadzenie w moim prywatnym rankingu :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...