Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kuchar napisał:

Boję się tam dłubać koło lodówki, bo wyżej jest chyba to pieprzone pradawne zło. 

To dostaw mury z zewnątrz, tylko tam gdzie jest pojedyncza warstwa. To też konieczne nei jest, ale ułatwia trzymanie temperatury :D co do ancient danger ja kiedyś otwierałem je robiąc tunel pełen pułapek. Cokolwiek wybiegło było co najmniej poobijane ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Praca zdalna pokazuje, kto jest do tego niestworzony. Z kilkoma osobami jest tak ciężki kontakt, bo nie potrafią przekazać czegoś bez pokazywania tego, więc otrzymywane informacje to totalny chaos :roll: 

 

Nie mogą zaprezentować ekranu?

Odnośnik do komentarza

Od 9 rano wysłanych 19 maili i (strzelam) ze 20 rozmów telefonicznych. Praca z domu kurwa :/ 

 

Ale ja tu przyszedłem z moim odkryciem:

 

 

Matko, czemu ja tego wcześniej nie widziałem??? Przecież to zmieni moje życie. Jeszcze jakby był taki dodatek dla przeglądarki Chrome to w ogóle byłby miód malina ?

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też zauważyliście, że pierwsze parę dni kwarantanny to ludzie byli faktycznie obsrani, nie dało się nikogo spotkać na ulicy (mimo wszystko wychodzimy na spacery z psami), a kto był to maseczki i rękawiczki, za to obecnie to już wyjebane i nic się nie boją? Widzę masę ludzi na ulicach, straganach i w sklepach. Oczywiście większość starszych, ale nie tylko. Czekam co będzie pierwsze, czy drastyczny przyrost zachorowań czy godzina policyjna :-k

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Też zauważyliście, że pierwsze parę dni kwarantanny to ludzie byli faktycznie obsrani, nie dało się nikogo spotkać na ulicy (mimo wszystko wychodzimy na spacery z psami), a kto był to maseczki i rękawiczki, za to obecnie to już wyjebane i nic się nie boją? Widzę masę ludzi na ulicach, straganach i w sklepach. Oczywiście większość starszych, ale nie tylko. Czekam co będzie pierwsze, czy drastyczny przyrost zachorowań czy godzina policyjna :-k

Zamknięcie państwa jak u Czechów tylko nas uchroni

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...