Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Perez napisał:

I takie coś mam od 2 sezonów...

 

Bez-nazwy-1.jpg

 

7 piłkarzy ode mnie strzela, poprzeczki, zmarnowane setki, a rywale 3-4 strzały i do widzenia. 

Możesz się zgłosić do naszej akademii na Discordzie, ale czesne kosztuje...

Odnośnik do komentarza

Koniec sezonu. Espanyol po raz drugi mistrzem kraju. W ostatniej kolejce stoczyliśmy morderczy bój z Sevillą, w 10-tkę, znów bez Sodre (ten sam, co w meczu z Man Utd dostał czerwo). Udało się wybronić 2:1 i mimo pogromu Santanderu urządzonego przez rywali zza miedzy, wygraliśmy, a Sevilla spadła.

 

W tym sezonie więc mamy superpuchar i mistrzostwo.

 

Czas na Mistrzostwa Świata 2034, ale to za jakiś czas...

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Fenomen napisał:

@Vami, chcialem uzyc tego Glovo zeby zobaczyc czy moge kupic gdzies Golema, ale wyskoczylo mi tylko kilka knajp w poblizu, gdzie w ogole piwa niet :/

 

w ogole to dziwne, ze same restauracje mi wyszukuje, a sklepow niet

 

Użyj opcji niestandardowe i możesz wpisać dowolny adres.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że nie zawsze wszystko jest dostępne. Teraz mam tylko "jedzenie" a resztę "szarą". Jak zmienię adres to pojawia się np "przekąski". Rano miałem opcję do wpisania czego chcę. Może to od czasu zależy? Od obłożenia?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Wygląda na to że nie zawsze wszystko jest dostępne. Teraz mam tylko "jedzenie" a resztę "szarą". Jak zmienię adres to pojawia się np "przekąski". Rano miałem opcję do wpisania czego chcę. Może to od czasu zależy? Od obłożenia?

 

Oni  lepiej wiedzą kiedy czego potrzebujesz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...