Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minutes ago, schizzm said:

Ja tam nie rozumiem obecnie tego demonizowania Windowsa, bo mogę napisać to samo o moim asusie :)

Ponad trzy lata, Blue screen nie widziałem, zero zwieszek i wszystko działa jak w dniu zakupu :)

 

Mój roboczy się wykrzacza :(

 

31 minutes ago, Hajd said:

To zależy czego się chce, ale tak na szybko:

– brak portu HDMI. Oczywiście byłem tego świadomy przy zakupie, bo myślałem, że jak będę chciał coś obejrzeć „z kompa na telewizorze”, to załatwię to przez wifi, ALE

– brak sensownej aplikacji obsługującej AceStream. To już jest śmiech na sali – było coś takiego, co się nazywało SodaStream, ale kradło dane użytkowników, poza tym chujowo współpracowało z chromecastem,

– zresztą z chromecastem nic dobrze na maku nie współpracuje. Tak wiem, kup Apple TV za 5 stów, to nie będziesz miał problemów xD

– CHUJOWE iTunes (teraz Muzyka), na szczęście mniej istotne w dobie spotifaja

 

Ja kupiłem przejściówkę za 30 złociszy :) Pod względem portów polityka Apple jest chujowa, wiadomo :) Z resztą się zgadzam, ale dla mnie jakoś bardziej wkurzający był jednak Windows :)

 

27 minutes ago, Hajd said:

Też miałem ajfona, którego wymieniłem na Samsunga S10e. Ajfony są obecnie sto lat za murzynami w kwestii designu i bycia user friendly. Serio, w tych nowych androidach WSZYSTKO sprawia wrażenia lepiej przemyślanego. Nawet w takiej banalnej kwestii, jak zapisywanie zdjęć ze stron internetowych - android pyta mnie, do jakiego folderu zapisać, czego na japku nie było.

 

Hardware'owo Apple był sto lat za murzynami w ajfonach, teraz podgonili :) iOS nie używam, wolałem lepszy HW Samsunga :)

 

A jack'a jebać, już w 2017 miałem słuchawki bezprzewodowe i jest dobrze :D 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

Ja kupiłem przejściówkę za 30 złociszy

Ja też. Zjebała się po miesiącu.

1 minutę temu, kolek23 napisał:

A jack'a jebać, już w 2017 miałem słuchawki bezprzewodowe i jest dobrze

Ja słucham muzyki w samochodzie, gdzie nie mam bluetootha, tylko kabel jack. I pewnie jestem w mniejszości, ale ten aspekt jest jednak dla mnie istotny. A co do słuchawek – te z kablem są po prostu lepsze od nawet droższych bezprzewodowych.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

Na Wschodzie (za granicą) podobno jest zwyczaj wrzucania zużytego papieru toaletowego do kosza na śmieci :D 

 

Wschód zaczyna się europeizować czyli jest coraz więcej normalnych kibli.

Ale miesiąc w Iranie to miesiąc bez papieru, srałeś? Bierzesz wąż i obmywasz dupsko :keke: 

 

ooo kurwa no to teraz gospodarka się nie podniesie

 

ES5mrQqWsAIsXLA.jpg

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

 

Na Wschodzie (za granicą) podobno jest zwyczaj wrzucania zużytego papieru toaletowego do kosza na śmieci :D 

No na jachcie też tak jest. To była dla mnie największa trauma związana z żeglarstwem - papier do woreczka i do śmieci. Trzy dni wstrzymywałem, ale ile można :roll:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

No na jachcie też tak jest. To była dla mnie największa trauma związana z żeglarstwem - papier do woreczka i do śmieci. Trzy dni wstrzymywałem, ale ile można :roll:

 

Prawdziwy Wilk Morski wystawiłby tyłek za burtę, poczekał aż fala obmyje i po problemie ;) 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza

Jak fajnie zarobić 600 zł niespodziewanie :)

Od jakiegoś czasu wisiało nade mną, że będę musiał zwrócić za dorobienie kluczyków do jednego z aut firmowych, bo przepadły. Przerzuciłem wszystko w biurze, szuflady, zakamarki, szafki - wszystko. Nie ma kluczyków. Póki co nikt mnie o to nie ścigał, ale w razie w, jako odpowiedzialny za powierzone mienie pewnie bym musiał beknąć. I dzisiaj mi ziomek dzwoni, że znalazł wciśnięty w książkę serwisową protokół wydania z firmy, z której wynajmujemy auta, że pojazd był nam wydany z jednym kompletem kluczyków :]

KA-CHING ?

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...