Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście FM ma kilka bugów, które można wykorzystać. Loki na YT np. dostał pracę w CSKA Moskwa mimo że trenował średniaka w drugiej lidze. Klucz? Na rozmowie powiedział, że zadowoli się niższym budżetem niż proponowany. W sumie nie jest to głupie. Jakbyś poszedł na rozmowę o pracę i powiedział, że szef może mniej wydać, to też byś miał większe szanse.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

A w ogóle na co mają wpływ nasze atrybuty? 

 

Jak masz mało trenerów, to możesz polepszyć poziom treningu, bo Ty też się wliczasz :). No i też myślę w poszukiwaniu pracy. Jak np. klub nastawia się na pracę z młodzieżą, a Ty masz "working with youngsters = 1", to raczej Cię nie wezmą. No ale może sobie dopowiadam ;) .

Odnośnik do komentarza

Uważaj na nisko latające piły łańcuchowe ;)

W pierwszym sezonie przegrałem z nimi dwukrotnie moim IFK Hassleholm. Potem ich przenieśli do północnej grupy. W sumie to raz przegrałem, bo pierwszy mecz był jeszcze przed startem gry xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Cóż... Nie każdy wonderkid kończy jako wicekról strzelców ligi... Rodrigues przychodził jako turbotalent, ale nigdy do końca nie przyjął się w drużynie. Niby warty jest 10 milionów (a klauzulę wykupu ma 9...), ale jednak najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w Servette Genewa, trenowanym przez Mauricio Pellegrino.

 

r803aY4.png

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Fenomen napisał:

niby tak, ale na tej liscie nie ma Hiszpanii :(

 

czolem!

No to poczekaj i niebawem też bedzie ESP na liście. Ja w sumie już bym pisał do supportu w tej sprawie. Moim zdaniem dostaniesz już teraz zwrot.

Airbnb ma bardzo dobry support. Ja kiedyś anulowałem wyjazd bo host zataił coś w swojej ofercie. Host nie zgodził się oddać całej kwoty to zgłosiłem to do support i w odpowiedzi uzyskałem cos takiego "niby host ma racje i nie widac tutaj swiadomego zatajenia informacji aleee oddamy Tobie wszystkie pieniadze". Jak czytałem w necie to ludzie sobie chwalą support airbnb.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...