Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

BTW (sorki ale) bardzo smieszy mnie modlenie sie w tego typu intencjach.

 

Cytat

Informację zamieszczono na facebookowym profilu parafii. - Zapraszamy na modlitwę do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca NMP w intencji ustania epidemii koronowirusa i ochronę naszych rodzin dzisiaj tj. 11 marca o godzinie 20.00 w naszej parafii. Odmówimy różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia - napisano.

 

Z gory przepraszam za obraze uczuc religijnych ale... Trojco Przenajswietsza, Niepokalane Serce NMP... prosze, niech epidemia ustanie xD Jakbym byl smieszkiem z mojej pracy to powiedzialbym, ze event na Facebooku powinien nazywac sie "Koronkawirus" xD 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Eeech, po cichutku miałem nadzieję, że może NiOh 2 zrobią bardziej ludzką i przystępną (w sensie dodadzą poziom trudności "lamus"), ale nie, jest jeszcze trudniejsza :( Czemu gry, które mają fajny setting (Sekiro, NiOh) muszą być tylko dla masochistów? Nie rozumiem tego. Aczkolwiek pan @Hajd pewnie za chwile będzie w sklepie po swojo kopię :-k

Odnośnik do komentarza

Jak mi pan Sony przyśle, to zagram, ale póki co się nie wybieram. Na urodziny dostałem RDR2, a na kupce wstydu Soulsy 1-3, Days Gone, ledwo zaczęty kiedyś Tomb Raider (ten co był przed Shadow, Rise chyba?), więc zakupy gierkowe sobie odpuszczam na jakiś czas.

A teraz i tak przechodzę Sekiro trzeci raz xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

A prosiłeś kiedyś o coś bez "wskazania konkretnego rezultatu"? :D

Dla ciebie jest spoko mówić podwładnej że chciałbyś się z nią ruchać, więc pewnie walę w ścianę ale znajdź różnicę między:

 

Proszę o błogosławieństwo na ten trudny czas abyśmy mieli siłę przetrwać próby które przed nami stawiasz

vs

Panie, daj mi piątkę z kolosa. 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Meler napisał:

Dla ciebie jest spoko mówić podwładnej że chciałbyś się z nią ruchać, więc pewnie walę w ścianę ale znajdź różnicę między:

 

Proszę o błogosławieństwo na ten trudny czas abyśmy mieli siłę przetrwać próby które przed nami stawiasz

vs

Panie, daj mi piątkę z kolosa. 

 

Ja znalazlem roznice - pierwsze jest napisane w jezyku modlitwy, drugie w jezyku powszechnie stosowanym :)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Meler napisał:

Dla ciebie jest spoko mówić podwładnej że chciałbyś się z nią ruchać, więc pewnie walę w ścianę ale znajdź różnicę między:

 

Proszę o błogosławieństwo na ten trudny czas abyśmy mieli siłę przetrwać próby które przed nami stawiasz

vs

Panie, daj mi piątkę z kolosa. 

W obu jest konkretny rezultat. W jednym - premia do siły, w drugim - piątka. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...