Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Gabe napisał:

 

Ale wiadomo już co jej?

W sumie to nie ;)

 

ma zapalenie stawu kolanoweg, odciągneli płyn, wszystkie wyniki ideolo. Jest coś takiego jak MIZS i tego się obawiają, ale to się okaże jak będą nawroty. Wychodzimy w piątek, a za 6 tygodni kontrola. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wszelkiej maści sprzedawcy i przedstawiciele mają najgorzej. Raz że nie mają jak pracować online, dwa że rozliczani są z wyników, a teraz wyników nie będzie. Od znajomego agenta PZU dowiedziałem się że w Polsce jest tylko JEDNA (!) firma ubezpieczeniowa (nie jego), która oferuje ubezpieczenie od utraconych przychodów w ramach prowadzenia działalności - i że takie ubezpieczenie jest cholernie drogie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

w Polsce jest tylko JEDNA (!) firma ubezpieczeniowa (nie jego), która oferuje ubezpieczenie od utraconych przychodów w ramach prowadzenia działalności - i że takie ubezpieczenie jest cholernie drogie.

Jakby nie patrzeć, esencja wolnego rynku. Unikatowy produkt, brak konkurencji, więc i cena wysoka.

 

A tak swoją drogą, to abstrahując od mojego lewactwa uważam za skandal sytuację, w której firma nie pracuje z powodu siły wyższej, a zus i tak musi płacić.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Jakby co to lewactwo proponuje ZUS uzależniony od przychodów ;)

 

Wczoraj u Joe Rogana słuchałem typa, który jest jakimś ekspertem od tego typu pandemii i mówił, że przewidywania są takie, że death toll będzie około 10-15 razy wyższy od najgorszej grypy sezonowej. Czyli jakieś ~400 tysięcy osób. A zarażonych 90 milionów.

 

@kuab kuerwa, a tak nas uspokajałeś :D

Odnośnik do komentarza

Ligi odwołują, zaraz zawieszą rozgrywki międzynarodowe i okaże się, że przez najbliższe tygodnie (miesiące) rywalizacja będzie kontynuowana wyłącznie przy wykorzystaniu FIFA20 na konsolach. Zaskakujący triumf e-sportu!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kamtek napisał:

Ligi odwołują, zaraz zawieszą rozgrywki międzynarodowe i okaże się, że przez najbliższe tygodnie (miesiące) rywalizacja będzie kontynuowana wyłącznie przy wykorzystaniu FIFA20 na konsolach. Zaskakujący triumf e-sportu!

 

Wczoraj tak sie cieszyłem że wrócę do domu i pogram w FIFE. Włączyłem mecz...przeciwnik zrobił mi sanki, gdy bieglem sam na sam. Cale szczęście w polu karnym wiec byl karny. Ofc żółta kartka, bo czerwone sa zarezerwowane w sytuacji, gdy Twojemu zawodnikowi odskakuje pilka i akurat wciskasz dosrodkowanie. Wpierdalasz sie wtedy w nogi obroncy i jwst czerwo. No ale ja nie o tym...spierdolilem karnego - obronił bramkarz. Skrypt uznał że ladnie obronił wiec mimo że pilka wyszla na rozny bedzie wznowienie od bramki. Ofc wygrałem chyba 4:1 ale przeciwnik strzelił mi gola po jakiejs absurdalnej akcji także nie powiem, brewka mi wczoraj dygla i po 1 meczu mialem dość. Łeb mnje rozbolal, musiałem się położyć i obudziłem się z gorączka xd Także jebac FIFE xd 

 

A dzisiaj wstałem zdrowiutki :-k Chyba gnaty bolały na zmiane pogody :-k

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kamtek napisał:

Ligi odwołują, zaraz zawieszą rozgrywki międzynarodowe i okaże się, że przez najbliższe tygodnie (miesiące) rywalizacja będzie kontynuowana wyłącznie przy wykorzystaniu FIFA20 na konsolach. Zaskakujący triumf e-sportu!

Tam też ostatnio mieli jakiś problem, tylko że afair z hakerami xd

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...