Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jahu napisał:

A Jędrzejczyk?

Gala się zaczyna chyba koło 4 naszego czasu, więc pewnie jakoś 4:30.

11 minut temu, Perez napisał:

I to by było na tyle w II lidze. 

 

unia.jpg

 

I w ogóle dygresja. Nie chodzę na koncert, na mecze też niespecjalnie - raczej unikam tłumu. No ale na ich koncert bym poszedł (już tak totalnie od 4. minuty). 

 

 

Insomnia lepsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
[mention=195]Vami[/mention] , co prawda spóźniłem się dziś ze śniadaniem, ale mam za to dla ciebie pyszny obiad - i to złożony z dwóch dań!
 
https://krytykapolityczna.pl/kraj/marta-linkiewicz-maksym-wolczyk-maja-stasko-czwarta-fala-feminizmu/
https://krytykapolityczna.pl/kraj/maciek-rutkowski-maja-stasko-polemika-linkiewicz-wolczyk/
 
Absolutnie fantastyczna rzecz, oto zajaweczka:
 
Warto przy tym wspomnieć o transfobii Linkiewicz, która do Rafalali kierowała słowa: „Po pierwsze, masz dick, chciałabyś mieć taką pussy jak ja”. W tym samym słowotoku misgenderowała Rafalalę wielokrotnie. Czy transfobia cechuje czwartą falę feminizmu? Raczej nie.
 
Tyle że nikt o zdrowych zmysłach nie uważa Linkiewicz za aktywistkę feministyczna. To zwykła karyna. Co innego Staśko.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie widziałem walki Szpilki, ale ta wypowiedź genialna :D

Cytat

"- Na pewno był jeden nokdaun, bo to pamiętam. Drugi raz też leżałem, ale to nie był czysty cios. Na pewno jeden był czysty. Teoretycznie dwa nokdauny i tyle. W środku ringu nie dałem sobie zrobić krzywdy - analizował "na gorąco" Szpilka."


 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

A ja właśnie mam prezentację Thermomixa, bo raty 0 so.

my z kolei robimy pokaz dla znajomych w tygodniu, no bo też są zainteresowani, bo raty 0 procent :D sami kupiliśmy w grudniu 2019. fantastyczny zakup.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Tak z okazji dzisiejszego dnia przyszło mi do głowy...

 

Czy w Polsce była kiedyś jakaś transmisja meczu piłkarskiego, gdzie komentatorem (zapewne nie) albo współkomentatorem była kobieta? Czy jeszcze nie podjęto się takiej próby? :-k 

A Czarnota-Bojarska nie komentuje nigdy?

W dniu 6.03.2020 o 21:58, me_who napisał:

Nie powiedziałem, ze nie szanuje. Uważam, ze nie jest dobrym przykładem w kwestii szafowania własnym życiem dla ideałów wolności.

Myślę, że libertarianie są przykładem myślenia, że prawem mają się kierować ci inni, a oni sami są wyłączeni.

 

To oczywiste, że tamci mają nie kraść i nie zabijać.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...