Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uff i u mnie dzisiaj pracowicie, chociaż bardziej combo praca + małe trolle + sprzątanie chaty (jak nie znajdę fajnej roboty, to zacznę sprzątać zawodowo :D). Teraz FM, a w tle Cracovia - Wisła.

 

A propos FM-a - ktoś ma jakiś pomysł, jak ustawić indywidualnie ludzikom coś takiego, że jak wpada typ z narożnika pola karnego to nie ładuje prosto w bramkarza tylko potrafi odegrać koledze, żeby ten ładował do pustaka? Zaraz będę miał 100 spotkań (ze sparingami ze 130) i chyba ani razu nie widziałem, aby taki rozegrano akcję (co istotne od 20-30 spotkań gram dwoma napadziorami, ale i wcześniej takich zmarnowanych sytuacji nie brakowało). 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Perez napisał:

Uff i u mnie dzisiaj pracowicie, chociaż bardziej combo praca + małe trolle + sprzątanie chaty (jak nie znajdę fajnej roboty, to zacznę sprzątać zawodowo :D). Teraz FM, a w tle Cracovia - Wisła.

 

A propos FM-a - ktoś ma jakiś pomysł, jak ustawić indywidualnie ludzikom coś takiego, że jak wpada typ z narożnika pola karnego to nie ładuje prosto w bramkarza tylko potrafi odegrać koledze, żeby ten ładował do pustaka? Zaraz będę miał 100 spotkań (ze sparingami ze 130) i chyba ani razu nie widziałem, aby taki rozegrano akcję (co istotne od 20-30 spotkań gram dwoma napadziorami, ale i wcześniej takich zmarnowanych sytuacji nie brakowało). 

 

Nie da się. Silnik jest zjebany i zawsze taki schemat się powtarza xD

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hidalgoo napisał:

oho, Dzbanowski się odniósł do #pytongate. Jak się okazało Włodar był najebany, także się nie liczy :keke:

 

Czy akcja nie działa się w aucie podczas podróży służbowej? :-k A dobra, bo wyciągnąłem wniosek, że to on prowadził, bo byli tylko w 2.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś link o co chodzi? Bo znajduje mi tylko prośby o odniesienie się do sprawy kierowane do różnych ludzi, ale żadnego opisu co i komu się stało znaleźć nie mogę (domyślam się, że nie chodzi o pytona uciekającego z hodowli, którego podpowiada google). 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, krzysfiol napisał:

No, tak jakby alkohol coś tłumaczył. Nawet fakt, że ona na początku nie uznała tego za molestowanie tego nie usprawiedliwia, bo punktem wyjścia jest to, że to obrzydliwe zachowanie. 

 

Tłumaczyć może nie tłumaczy, ale, no, ekhm, odcina trochę rozum. Nie chce kogoś tłumaczyć, ale sam doskonale wiem, że po alko jednak trochę człowiek inaczej działa. 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Vami napisał:

Kiepsko widzę moją kadencję jako selekcjonera Hiszpanii. Nie ma kto strzelać goli. Ansu Fati jest sam.

Ansu jest dobry herbatnik w FM20 :) w zimowym oknie transferowym 22/23 udalo mi sie go zatrzymac mimo aktywowania klauzuli przez Bayern (86 mln). Zaproponowalem nowy kontrakt z klauzula 150 mln, a sam zawodnik na szczescie odrzucil oferte z Monachium :)

Ale poki co i tak przegrywa walke o pierwszy sklad z 35-letnimi Messim i Suarezem, ktorzy obaj maja juz odpowiednio 25 i 16 bramek, mimo ze w kalendarzu dopiero marzec :D

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Oj dawno tak FM nie wjechał, jak obecnie. Żeby z samego rana już grę odpalać :D. 3 sezon, drugi w III lidze. Obecnie lider, 4 punkty przewagi nad Garbarnią i 7 kolejek do końca. Praktycznie tylko Garbarnia pozostaje w grze o awans, trzecia Wisła Puławy już 11 oczek straty. Dobrze byłoby to utrzymać, zwłaszcza że na 1 sierpnia zaplanowano przekształcenie klubu w profesjonalny. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Hajd napisał:

@Vami, wierze ze docenisz - to najbardziej zenujacy, pseudointelektualny lewacki wysryw jaki widzialem od dawna. I wcale nie uzywam tych slow ironicznie

https://noizz.pl/big-stories/prostytutki-tajemnice-platnej-milosci-ksiazka-powiela-stereotypy-sekspracy/nlyen9f?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz

Jako ogólny lewicowiec muszę to napisać. Ale wysryw :roll:, dałem radę przeczytać 1/3, drugie podejście później. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...