Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Derrick Favors, Devin Harris i dwa picki w pierwszej rundzie trafią do Utah Jazz, Troy Murphy powędruje do Golden State Warriors, a Dan Gadzuric trafi z Warriors do New Jersey Nets w wymianie za Derona Williamsa.

 

 

Tak więc najpierw Michaił Prochorow i Billy King przymusili New York Knicks do przepłacenia za Carmelo Anthony'ego, a następnie wyjęli lepszego gracza z Utah Jazz. Brilliant.

 

 

Wow.... to be continued

źródło - http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,328792071,title,DERON-WILLIAMS-W-NEW-JERSEY,index.html

http://twitter.com/#!/WojYahooNBA/status/40440619373432832

 

Jestem w szoku :o

Rosjanin ma w końcu swoją gwiazdę wokół, której może budować.

Odnośnik do komentarza

Te wymiany w NBA są coraz głupsze :picard: Netsi dostali gwiazdę, ale oprócz niej i Lopeza nie ma tam nikogo. Jazz dostali młodego gracza na pozycję dobrze obstawioną i PG słabszego od poprzedniego :|

 

Plotki za to są mega kozackie, podobno jest szansa, żeby Zach Randolph trafił do Orlando :lol:

Odnośnik do komentarza

Zaczynają mnie irytować teksty o przepłaceniu za Carmelo. Owszem - zapłacono dużo, ale pozyskano jedną z największych gwiazd ligi. Przypomnijcie proszę transfery wielkiej gwiazdy za kilku solidnych graczy, które okazały się porażką. Ja takich nie pamiętam. Poczekajmy 1,5 sezonu, aby to ocenić. Póki co Miami pokazuje, że mając w składzie 3 mega-gwiazdy (wiem, NYK ma na razie 2) i otoczenie role-players można być kandydatem do tytułu. Czas pokaże, czy Walsh i Dolan są w stanie znaleźć dobre uzupełnienie dla Amare i 'Melo oraz zamienić Antoniego na trenera, który postawi na obronę.

 

A w Utah wielkie zmiany - najpierw Sloan, a teraz D-Will.

Odnośnik do komentarza

łaziii, tu nie chodzi już nawet o przepłacenie, ale NYK z Mare i Melo i tak nie są kandydatami do tytułu, dlaczego? Po pierwsze D'Antoni, po drugie Thomas, po trzecie "obrona" Melo i Stata, oni też nie są jakimiś wielkimi defensorami, a w Playoff nie mają szans z takimi Bykami, Bostonem czy Heat, Miami mimo Big 3 potrafi bronić, zobaczymy co będzie latem, ale jeśli w Big Apple nie zmieni się trener to Knicks nawet z Chrisem Paulem w składzie nie będą kandydatami do tytułu. A CP3 w 2012 w Nowym Jorku? Nie wierzę w to, Demps i Williams to ogarnięty duet i mogą z Hornets zrobić mocny zespół, w zasadzie to już to zrobili, a będzie, powinno być lepiej. Szkoda tylko, że nie ma już nikogo z dwójki młodych, gniewnych, którzy mieli bardzo dobry rookie year czyli Collisona i Thorthona.

Odnośnik do komentarza

Te wymiany w NBA są coraz głupsze :picard: Netsi dostali gwiazdę, ale oprócz niej i Lopeza nie ma tam nikogo. Jazz dostali młodego gracza na pozycję dobrze obstawioną i PG słabszego od poprzedniego :|

 

Plotki za to są mega kozackie, podobno jest szansa, żeby Zach Randolph trafił do Orlando :lol:

Ale za to para Lopez-D-Will w przyszłym sezonie będzie zarabiała 19 mln ;) Reszta zawodników z ważnymi kontraktami drugie tyle, więc dużo łatwiej będzie im dorzucić kogoś dobrego do składu niż NYK.

 

łaziii - porównanie NYK do Heat trochę chybione, chociażby z tego względu, że tam wszystkie gwiazdy podpisały jednocześnie kontrakty i na dodatek niższe tak, żeby już w najbliższych latach dało się kogoś dorzucić do Big 3. NYK ma w ogóle nikłe szanse na zakontraktowanie trzeciej gwiazdy(chyba, że trade za 14 mln Billupsa, którego ponoć chcą zostawić na przyszły sezon) nie mówiąc już o wolnych agentach (chyba, że za MLE).

 

Resztę problemów opisał Lucas :P

 

Edyta dodaje, że dochodzi jeszcze B.Wright, więc o ile Nets go nie wymienią, to w przyszłym sezonie będą mieli 4,5 mln więcej do zapłacenia.

Odnośnik do komentarza

Łaziiik - ja rozumiem, że Ty kochasz Knicks, ale oni się właśnie pozbyli swoich starterów, którzy mogliby być ewentualnie role player w przyszłości. Dostali Melo - OK. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale IMO niewiele więcej niż jest teraz.

 

D-Will w Nets? Zachód przenosi się na wschód, chociaż IMO oddawanie Favorsa to jest jedna z większych głupot, chyba, że Nets mają jeszcze jakieś ruchy przewidziane. Tam jest potrzebny silny zawodnik, bo Lopez pod koszem to za mało. Natomiast w Nets jest trochę role player. Morrow, który potrafi rzucać, Williams, który jest całkiem niezłym i dynamicznym SF (szkoda, że kontuzje mu trochę przeszkadzają w rozwoju), Travis Outlaw - wg mnie jeden z najbardziej niedocenianych SF w lidze, Farmar, który co prawda nie potrafi rozgrywać, ale rzucać za trzy całkiem nie najgorzej, Vujacic, etc.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam konferencję w MSG. Dolan podkreślił, że Thomas jest jego bardzo dobrym przyjacielem, ale nie brał żadnego udziału w całym procesie pozyskania 'Melo. Obiecał też, że z Walshem siadają wkrótce do rozmów o jego nowym kontrakcie.

 

Wcześniej Walsh przyznał, że latem NYK stać na pozyskanie trzeciej gwiazdy. Jednak nowa umowa właścicieli i zawodników może to przekreślić :/

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jaki fail, Clippers chcieli na SF Gallo albo nawet Geralda Wallace'a a będą mieli Moona :picard:

 

Wymiana Atlanty to też średni pomysł, Hinrich nie jest lepszym rozgrywającym od Bibby'ego. Chociaż rozumiem, że chcieli odmłodzić nieco skład.

Odnośnik do komentarza

Clippers oddali też dla Cavs pierwszy pick w tegorocznym drafcie :picard:. Baron zaczął ostatnio całkiem dobrze grać to go wymienili i to na Mo Williamsa, który latem pewnie wykorzysta opcję dla zawodnika, brawo Clippers :picard:.

 

A ja czekam na informację o nowym SG Bulls, liczę na Lee z Rockets.

 

W przegranym meczu z Raptors zagrał Noah, Joakim wystąpi w nocnym pojedynku przeciwko Heat :eusa_dance:

Odnośnik do komentarza

Kolejny niesamowicie głupi trade :picard: Clippers oddają Davisa, który rozgrywa całkiem niezły sezon i świetnie pasuje swoim stylem do młodych (Griffin, Gordon, Jordan) i w zamian dostaną mocno przeciętnego PG, który bardziej woli rzucać niż podawać. Już jednego strzelca obwodowego w S5 LAC mają, nie wiem po co im ktoś taki jak Mo.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek, Kings tak zamotali ze składem, ze się znaleźli poniżej obowiązkowego 75% SC :lol: I teraz muszą jakoś znaleźć kogoś za niecałe 1,1M żeby załatać dziurę :) Bo jeśli nie, to ta kwota zostanie rozdzielona po równo między graczy rostera po zakończeniu sezonu :)

O takim czymś jeszcze nie słyszałem mówiąc szczerze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...