Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, Perez said:

Hmm, przysiadłem do FM-a i tak zerknąłem, co tam Steam pokazuje. 

FM 2012 - 53h gry

FM 2013 - 13h

FM 2014 - 281h

FM 2015 - 11h

FM 2016 - 106h

FM 2017 - 92h

FM 2018 - 16h

FM 2019 - 23h

FM 2020 - 14h (ale jest grane)

 

FM 2011 - 231h

FM 2015 - 172h

FM 2016 - 139h

FM 2018 - 232h

FM 2020 - 141h

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kuab napisał:

A najgorsze polskie ciasto to zdecydowanie makowiec, nie wiem jak ktos to nieironicznie je, nawet w swieta. Suche, mdle, przeslodzone, mak wchodzi w zeby, fuj

Ja lubię ciasto z maku, ale robię nie tak, jak się robi tradycyjny makowiec - czyli zawijane w cieście drożdżowym, tylko na cieście kruchym masa makowa, do niej się wrzuca RODZYNKI, orzechy (np. pokruszone migdały, ale sprawdzą się też orzechy nerkowca), do tego trochę skórki pomarańczowej, likier pomarańczowy i to wszystko polane roztopioną białą czekoladą. 

 

Mak w zęby wchodzi, nie ma co ukrywać, ale pozostałe przymiotniki już wtedy nie pasują. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kuab napisał:

Sernik oczywiscie z rodzynkami, mieso + owoce = RIGCZ (indyk + zurawina!)

 

A najgorsze polskie ciasto to zdecydowanie makowiec, nie wiem jak ktos to nieironicznie je, nawet w swieta. Suche, mdle, przeslodzone, mak wchodzi w zeby, fuj

no jeśli jest suche, to znaczy że chujowo zrobione.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Wuzetka to słodkie gówno i kompletnie nie kreatywne. Ot zajebać kremem i elo, super sprawa, pozdrawiam. Prawilny sernik wymaga techniki, czasu i dobrych składników. A jak ktoś odpierdoli nowojorski i powie, że to gówno to znaczy że ma kapcia w japie, a nie kubki smakowe.

 

Jabłecznik w porzo, ale ino w sezonie na szarą renetę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja z wypieków chyba najbardziej lubię zwykłe, owsiane ciasteczka. Te robię często, zawsze je w domu mam i tylko mieszam smakami. Czasem robię z orzechami, czasem maślane, czasem posypane cukrem, czasem polane białą czekoladą. A że spokojnie mogą leżeć nawet miesiąc (pewnie i dłużej, ale tak długo nigdy nie przetrwały), to ich słoik jest zawsze w kuchni jak kogoś najdzie ochota na coś słodkiego, albo jak ktoś przyjeżdża.

4 minuty temu, verlee napisał:

nie dajecie swoich godzin z fm-a bo pewnie juz w ogole nie gracie, leszcze

Nie. Żeby Cię nie zawstydzać :kekeke: U mnie FM jest często włączony całą dobę w tle, więc to się liczy w tysiącach godzin :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...