Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kuab napisał:

Ciekawe czy probowal terapii substytucyjnej, mysle ze to b. czesto pomijana metoda leczenia, a przeciez AA to pseudonaukowe bzdury o bardzo niskiej skutecznosci.

Właśnie zawsze mnie zastanawiał sens tych terapii, bo praktycznie wszyscy alkoholicy, których znałem uczęszczali tam regularnie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Właśnie zawsze mnie zastanawiał sens tych terapii, bo praktycznie wszyscy alkoholicy, których znałem uczęszczali tam regularnie.

AA to metoda oparta na relijgijnosci bez zadnych naukowych podstaw, oczywiscie wymyslona w Stanach jeszcze przed wojna - oficjalnych statystyk skutecznosci nie podaja, ale znalazlem liczbe 5%, co jest zenujaca skutecznoscia w stosunku do jej popularnosci. W ogole dziwi mnie ta spina zwiazana z tym, ze JUZ NIGDY NIE MOZESZ WYPIC KROPLI ALKOHOLU, i wpedzanie w gigantyczne poczucie winy. Mysle, ze jesli uzalezniony od alkoholu jest w stanie pic na tyle malo, zeby funkcjonowac normalnie w spoleczenstwie, pracowac itd., to niech pije to jedno piwo dziennie. Tu ciekawy artykul na ten temat.

 

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2015/04/the-irrationality-of-alcoholics-anonymous/386255/

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

AA to metoda oparta na relijgijnosci bez zadnych naukowych podstaw, oczywiscie wymyslona w Stanach jeszcze przed wojna - oficjalnych statystyk skutecznosci nie podaja, ale znalazlem liczbe 5%, co jest zenujaca skutecznoscia w stosunku do jej popularnosci. W ogole dziwi mnie ta spina zwiazana z tym, ze JUZ NIGDY NIE MOZESZ WYPIC KROPLI ALKOHOLU, i wpedzanie w gigantyczne poczucie winy. Mysle, ze jesli uzalezniony od alkoholu jest w stanie pic na tyle malo, zeby funkcjonowac normalnie w spoleczenstwie, pracowac itd., to niech pije to jedno piwo dziennie. Tu ciekawy artykul na ten temat.

 

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2015/04/the-irrationality-of-alcoholics-anonymous/386255/

 

 

Co do AA pełna zgoda. 

 

Ale na jednym się zazwyczaj nie skończy. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schizzm napisał:

Przez wasze FM-owanie przeszła mi myśl, żeby kupić FM-a 20 :-k 


a tam, ja sobie gram w 16 moim Heerenveen i nie mam zamiaru tego zmieniać. Biorąc pod uwagę jak często gram to nie miałoby sensu.

@lad miałem serię meczów, w których wygrałem po 1-0 :D Ogólnie całkiem mało bramek tracę i staram się na razie nie kombinować z taktyką, chociaż wolałbym mieć więcej posiadania, ale wtedy praktycznie nie strzelam bramek, bo moi zamulają pod bramką rywali.

Ogólnie FM-a traktuję mocno jako grę, w której mam za zadanie jak najwięcej zarobić dla klubu. Czyli kupić tanio, wychować i sprzedać drogo (lub zatrzymać i niech pomaga w robieniu wyniku).

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

YPovRcd.png

 

Gram jeszcze z miejscami 4, 5 i 6, więc będzie ciężko powalczyć o wicemistrzostwo, ale cień nadziei jest... Polecam też zobaczyć miejsce 18 :kekeke:

 

Podpisałem nowy, czteroletni kontrakt. Będę zarabiał 3,24 mln euro rocznie, co czyni mnie czwartym najbogatszym trenerem w Hiszpanii. Co ciekawe, najwięcej zarabia trener Atletico - 9 milionów! Jest to... Miroslav Klose :D .

Odnośnik do komentarza

Ćwierćfinał LM z Man City 2:2 na wyjeździe ale niestety 1:3 u siebie, w tym gol z karnego przez największy transferowy niewypał - Rogerio (D L) - który zastąpił genialnego Bruno Felipe.

 

W Walencji jest cyrk z trenerami, bo ostatnim, który wytrzymał dłużej niż... 3 miesiące był Dmytro Parfionow. Np. Steve Mandanda został zatrudniony i... zwolniony TEGO SAMEGO DNIA XD. Obecnie od 19 dni zespół prowadzi Milos Veselinović, ale jego dni są chyba policzone ;). Właścicielem od tego sezonu jest Suhail Naser z Emiratów i - jak widać - nie należy do ludzi cierpliwych ;) .

 

Co do składu, to ja z takim to bym chyba mistrzostwo zdobył... Mają gości wartych po 40 milionów, którzy zjadają moich na niektórych pozycjach. Np. Israel Castillo - reprezentant Hiszpanii - Real z nim nie przedłużył kontraktu. Nie chciał do mnie iść bo nie miałem kasy na pensję, ale Emir sypnął groszem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle nie wiem jak ten mój Espanyol takie wyniki wykręca, jak na lewej obronie gra parodysta, którego nawet w Goteborgu bym nie wystawił, a liderem drużyny jest 34-letni defensywny pomocnik, który pół roku leczył kontuzję xD.

Odnośnik do komentarza

Tyle pecha ile mieliśmy w końcówce sezonu, to niepojęte... 4 mecze i bilans 0-1-3! Każdy powinniśmy wygrać... Była szansa na drugie miejsce, a jest czwarte. Tylko 15 mln na transfery, mimo ćwierćfinału LM... Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

W moim sejwie jest już po 4 sezonie. Dwa razy mistrzostwo, raz final pucharu Niemiec i raz zwycięstwo w pucharze Niemiec + liga mistrzów- raz odpadlem w fazie grupowej, raz w 1/8 z Realem i raz w 1/4 z PSG (po wyeliminowaniu Realu). 

 

Ale największe zaskoczenie to Bayern, którego ani raz przez te 4 sezony nie było nawet w trójce.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...