Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gacek napisał:

To akurat niewymierna kolejka, bo znam ludzi - kibiców gigantów z Anglii - którzy mają C+ tylko dla meczów swoich drużyn i oni nie "wskoczą" w liczbę widzów meczu AV-Newcastle, za to jeśli w kolejce, w której są trzy ciekawe mecze (np. "ich" United z kimkolwiek, City-Arsenal i Liverpool - Chelsea) ostro się wpienią, jeśli ich wszystkich nie będą mogli obejrzeć. A tak się może zdarzyć, jeśli dojdzie ekstra mecz ekstraklasy.

 

City-Arsenal mniej niz Jaga-Lechia :) duze hity tez slabiej, niz niehitowe przeciez mecze naszej Ekstraklapy. Serio, wiekszosc abonentow C+ pod wzgledem sportowym ma je dla naszej polskiej pilki, co widac nawet w porownaniu do wynikow Eleven w drugim tweecie :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, Gacek said:

Jeszcze bardziej? Serio?

Nie sądzę, by dla kibica np. Wisły w obecnej sytuacji cokolwiek zmieniało, czy obejrzy mecz z Rakowem czy jeszcze z Chojnicami. Jeśli ogląda tę ligę teraz, będzie oglądał i wtedy.

 

Mówię tu bardziej o takim kibicu jak ja. Wcześniej oglądałem sobie co tydzień/dwa Lecha i Legię. Teraz nie mam siły, a przewiduję, że będzie jeszcze mniej spotkań wartych obejrzenia ;)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Hidalgoo napisał:

ogólnie, Polowi, Borkowi i jeszcze kilku delikwentom ewidentnie odjebała sodówka po sukcesie misji futbol.

Najgorzej, że przez teraz przez brak Borka i Smokowskiego w Polsacie, zostają głównie takie tuzy mikrofonu jak Kowalski :/

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, lad napisał:

A ja czekałem na żonę, wszedłem do Empika i dowiedziałem się z Najwyższego Czasu, że Imperium Rzymskie padło przez socjal.

 

@jmk jakąś antymaryniową kampanię prowadzi? :D

Ja z nczas.pl dowiedzialem sie, ze ogromna asteroida zniszczy ziemie, a na ksiezycu zyje ponad 200 milionow ludzi

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego w transmisjach sportowych nie ma opcji wyłączenia komentatorów? 

Kurde, oglądam sobie takie PAO - FCB na DAZN i ile ja bym dał, żeby wyłączyć komentatorów i zostawić tylko odgłosy z hali. Tak samo w piłce nożnej czy innym sporcie, ciekawe co powstrzymuje przed wprowadzeniem takiej opcji :-k

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, schizzm said:

Dlaczego w transmisjach sportowych nie ma opcji wyłączenia komentatorów? 

Kurde, oglądam sobie takie PAO - FCB na DAZN i ile ja bym dał, żeby wyłączyć komentatorów i zostawić tylko odgłosy z hali. Tak samo w piłce nożnej czy innym sporcie, ciekawe co powstrzymuje przed wprowadzeniem takiej opcji :-k

 

No w niektórych przypadkach bardzo by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kinas napisał:

przy 37 i podziale ligi właśnie niekoniecznie kluby chcą rotować składem, mecz mają większe "znaczenie" i są mniej skłonne do ryzyka, wolą postawić na sprawdzony szrot z zagranicy, niż inwestować czas w rozwijanie w lidze własnych młodych

Dlatego ja jestem za powiększaniem ligi tak, żeby tych kolejek było jak najwięcej. Niech się podstawowi zawodnicy zmęczą na tyle, żeby raz na kilka meczów trzeba ich było posadzić na ławce i dać zagrać komuś innemu. Przy mniejszej lidze i braku europejskich pucharów w zasadzie cały sezon może grać ta sama jedenastka (wyjąwszy kartki i kontuzje). 

 

A żeby nie były to mecze o nic to można zwiększyć motywację finansowo - większa część kasy z transmisji w postaci premii za miejsce w lidze. Tak, żeby różnica pomiędzy np. 6, a 10 była bardziej zauważalna w budżecie na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kinas napisał:

mi się marzy jeszcze jakiś Puchar Ligi, by tych meczów było jeszcze więcej i zmusić kluby do szerszej kadry, ale na to raczej jesteśmy już za słabi :(

Było. Kluby grały trzecimi skladami, stadiony były puste i nikogo nie obchodziły wyniki.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Scorpio napisał:

Było. Kluby grały trzecimi skladami, stadiony były puste i nikogo nie obchodziły wyniki.

Żeby kogoś zainteresować to musiałby to być np. Puchar Red Bulla i duża kasa w tym, albo miejsce w pucharach europejskich, a wtedy z kolei w lidze by zostały raptem 2. 

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, Man_iac said:

Żeby kogoś zainteresować to musiałby to być np. Puchar Red Bulla i duża kasa w tym, albo miejsce w pucharach europejskich, a wtedy z kolei w lidze by zostały raptem 2. 

no i to miałem na myśli mówiąc, ze nie dorośliśmy do tego :(

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...