Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minutes ago, lad said:

Wam też tak podbierają juniorów w tym FM? Straciłem właśnie największy talent ze szkółki :mellow: 

 

W sensie dostajesz ofert za graczy U-18 czy o czym mówisz?

 

Mi ostatnio wyskoczył komunikat, że Leeds przekonało jakiegoś dzieciaka do dołączenia do nich, ale nie mogłem nawet kliknąć profilu, więc pewnie chodziło o przyszłego newgena. Nie mogłem określić czy był dobry, czy nie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

W sensie dostajesz ofert za graczy U-18 czy o czym mówisz?

 

Mi ostatnio wyskoczył komunikat, że Leeds przekonało jakiegoś dzieciaka do dołączenia do nich, ale nie mogłem nawet kliknąć profilu, więc pewnie chodziło o przyszłego newgena. Nie mogłem określić czy był dobry, czy nie.

Tak i jak odrzucałem to mu po prostu zaoferowali kontrakt i dostałem 700k rekompensaty.

Uuu, Arke Milik w debiucie dla Man United doppelpack.

Odnośnik do komentarza

Znudził mi się ten Leipzig i wziąłem sobie Everton też, wybacz lad :D

 

Też 4-4-2, ale gram inaczej bo na dwóch AF, dwóch Wingerów i środek DLP - BBM. Do tego turbo pressing, granie na ofsajd i turbo wysoka linia obrony. W styczniu 5 miejsce w tabeli, Mina to jebany cyborg, Walcott najlepiej gra jak nie dostaje piłki, a Pickford co 20 minut w meczu mi wyciąga takie sam na sam, że szok.

 

Ale jako największy sukces uznaje sprzedaże Bainesa, Niasse (wypierdalaj paralityku), Delpha, Cuco Martiny i Stekelenburga. Poszli za drobne, ale zwolniło mi się tyle hajsu w płacach, że mogłem kupić Batshuayi za 12 baniek <3

To jest niesamowite ile Everton gówna nakupował na wysokich kontraktach w ostatnie parę lat O.o gdybym miał opcje na zastępstwo to z miejsca bym wyjebał Walcotta czy Gomesa albo Sigurssona. Dwaj ostatni grają akurat fajnie, ale 120 i 140k tygodniowo to absurd O.o

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, lad said:

Tak i jak odrzucałem to mu po prostu zaoferowali kontrakt i dostałem 700k rekompensaty.

Uuu, Arke Milik w debiucie dla Man United doppelpack.

 

Jak ziomek ma PRO umowę, to nie mogą. Ja zawsze podpisuje kontrakty profesjonalne jak tylko młodzieżowe wejda w życie ;)

Odnośnik do komentarza

Co do kulek, to po zdobyciu najlepszego w historii miejsca w tabeli, zarząd dał mi... 2 mln euro na transfery. Kluczem więc będzie nikogo nie sprzedać, a zawodnicy chcą odejść do lepszych klubów. Na pocieszenie zostałem selekcjonerem reprezentacji Francji xD

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Tak i jak odrzucałem to mu po prostu zaoferowali kontrakt i dostałem 700k rekompensaty.

Uuu, Arke Milik w debiucie dla Man United doppelpack.

Musisz promesy kontraktowe podpisywać z tymi, których chcesz zatrzymać. Też się zdziwiłem jak dostałem info w grze, że mi chcą młodzika podpierdolić, ale dałem mu 2x więcej, niż oczekiwał kasy i został (a w przypadku młodzików to i tak grosze). Uważam, że akurat to podpierdalanie zdolnych młodzików jest dobrze zrobione w tej części.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...