Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krzysfiol napisał:


Nie pomyliłem się, ale warto było ;) choć gra Dinamem Zagrzeb jest frustrująca. Po pierwszym sezonie straciłem 5 najlepszych zawodników i tylko za Olmo dostałem godne pieniądze (70 milionów). Resztę zarząd zaakceptował za frytki. Oczywiście morale rozpierdolone, no bo jak mogłem się pozbyć tylu najlepszych graczy :picard:

70 milionów czego?

Odnośnik do komentarza

Te sknery to by za całe moje Heerenveen nie dały tyle.

 

Mam wrażenie, że za każdym razem dzieje się to samo: komp daje śmieszną ofertę (często poniżej wartości zawodnika, który jest gwiazdą), ja odrzucam, ten się buntuje i chce odejść.

 

Ale jak ja chcę jakiegoś gościa wartego 700k to klub woła o 50 mln xD

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

 

Euro.

City go kupiło :) Oczywiście na transfery dostałem z tego bodajże 17 milionów xD 

Balkanische Wirtschaft ;)

1 minutę temu, beeres napisał:

Mam wrażenie, że za każdym razem dzieje się to samo: komp daje śmieszną ofertę (często poniżej wartości zawodnika, który jest gwiazdą), ja odrzucam, ten się buntuje i chce odejść.

Albo lepi - chcesz negocjować cenę do poziomu cię satysfakcjonującego a zawodnik "co pan robi zara się rozmyślo" :roll:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Man_iac napisał:

Przeciwnie. Lewactwo - przynajmniej w tych skrajniejszych formach - opiera się o zazdrość i nie ma w tym nic nielogicznego. Nieuczciwe - tak, ale trudno mi się doszukać braku logiki w tym, że ktoś chce mieć więcej. 

Jaką zazdrość? :D Nieuczciwe jest to, że biedni i klasa średnia płacą w większości podatki, a najbogatsi ich unikają? Ciekawa definicja.

 

 

8 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Euro.

City go kupiło :) Oczywiście na transfery dostałem z tego bodajże 17 milionów xD 

Nieźle. Ja go kupiłem za 19M.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Jaką zazdrość? :D Nieuczciwe jest to, że biedni i klasa średnia płacą w większości podatki, a najbogatsi ich unikają? Ciekawa definicja.

 

 

Nieźle. Ja go kupiłem za 19M.

 

Trochę się wkopał Olmo, bo podpisał dosłownie miesiąc przed transferem nowy kontrakt z klauzulą odejścia 80 milionów, więc w rozmowie ze mną, kiedy poprosił o wystawienie na listę transferową i po moim odrzuceniu pierwszych ofert opiewających na 20 milionów, zaakceptował, że zgodzi się na odejście, kiedy ktoś da 70 milionów. Ostatecznie dostałem bodajże 55 w gotówce i 15 w ratach. 

Odnośnik do komentarza

Dziś urodziny ma Andrzej Strejlau. I rozumiem, że jest pewnie dobrym człowiekiem, który ma coś do powiedzenia o piłce, ale nie rozumiem fetowania go jako wielkiego trenera, bo w swojej długiej karierze nie odniósł on niemal żadnego znaczącego sukcesu i taki Jacek Gmoch go zjada na śniadanie ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, beeres napisał:

Ale jak ja chcę jakiegoś gościa wartego 700k to klub woła o 50 mln xD

 

Ta dajesz 5 mln i odrzucają a po tygodniu AI komputerowe oferuje za niego 500k i wszyscy szczęśliwi, ba składasz taka sama oferte ale sie okazuje że wolał miejsce w rezerwach i frytki zamiast pieniędzy. AI pod tym wzgledem jest mocno popierdolony

Odnośnik do komentarza

Ta, albo scout znajduje ci w Kolumbii jakiegoś wonderkida, 4 gwiazdki CA, 5 PA. Składasz ofertę, jest przyjęta, oferujesz mu w kontrakcie grę w podstawowej jedenastce, możliwość rozwoju. Do walki włącza się przysłowiowy West Ham, który daje 4 razy więcej pieniędzy i oczywiście twój wymarzony talent idzie tam do rezerw. Pięć lat później przypominasz sobie o tej porażce, szukasz delikwenta, a on nadal kisi się w rezerwach West Ham przeorany przez ciągłe wypożyczenia do Maidenhead i Leyton Orient. 

To akurat jest dosyć realistyczne, ale frustrujące ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

Spór o „faceta w rurkach” jest nieśmiertelny

Ciekawe co wtedy robiło za sojową latte :)

- Azaliż, cóż za sodomita z tego Bernharda von Zwickau

- Doprawdy, miodu na mięsiwo nakłada, że oczy bolą, zjadłby jak rycerz wieprzka z solą a popił zimnym marcowym.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Ciekawe co wtedy robiło za sojową latte :)

- Azaliż, cóż za sodomita z tego Bernharda von Zwickau

- Doprawdy, miodu na mięsiwo nakłada, że oczy bolą, zjadłby jak rycerz wieprzka z solą a popił zimnym marcowym.

Mięso tylko trzy razy w tygodniu najwyżej, przypominam. 

Odnośnik do komentarza

Siedzę na opiece z dwoma (!) chorymi synami, pograć nie mogę, ciągle czytać po kilku godzinach już też nie, to wzięło mnie na... rysowanie :D pomyślałem sobie, że skoro maluję już od ponad dekady te miniatury, to może mi się ręka poprawiła (od zawsze miałem zerowego skilla w rysownictwie)

 

moja druga twarz ever (pierwszy jest jeszcze gorszy elf, ten miał być krasnoludem, wyszło jak wyszło :) )
 

Spoiler

03B94C50-1B46-4CC1-B219-39B712C2534C.thumb.png.53eb13f036eae9473d268b0612bcdec9.png

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś tam wielkim rysownikiem, ale zacznij od szkicu złożonego z brył/figur geometrycznych, a później zgodnie z zasadą od ogółu do szczegółu dodawaj szczegóły. 

Coś w tym stylu:

7s7M7Q9GUfjoywgnya5GAK-320-80.jpg

 

Od razu nabierze to głębi i nie będzie wyglądać tak płasko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gabe napisał:

Nie jestem jakimś tam wielkim rysownikiem, ale zacznij od szkicu złożonego z brył/figur geometrycznych, a później zgodnie z zasadą od ogółu do szczegółu dodawaj szczegóły. 

Coś w tym stylu:

7s7M7Q9GUfjoywgnya5GAK-320-80.jpg

 

Od razu nabierze to głębi i nie będzie wyglądać tak płasko.

Od razu trójwymiar :D

 

4 minuty temu, me_who napisał:

Czy twarz krasnoluda miała emanować Twoje obecne samopoczucie? Bo wkurwion niemożebnie ;)

Oczywiście :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...