Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

CC: [mention=195]Vami[/mention]  

 

Ja okazjonalnie biorę różne rzeczy i to bzdura. Poza tym libertarianizm jest najbardziej empatyczna filozofia bo nie zakłada przymusowego zabierania rzeczy innym ludziom, w przeciwieństwie do antyludzkiego lewactwa.  

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak ja nienawidzę dekodera MM. Rzuciłbym tym gunwem o ścianę najchętniej. Od jebanej godziny nie chce się włączyć bo ma focha.

I te kurwa gumowe guziczki na pilocie, popsuły się po 20 minutach. I teraz za każdym razem jak chce włączyć kanał zaczynający się na 1 to najpierw mnie wpierdala na TVP1 bo zazwyczaj „1” łapie, a pozostałe nie. No kurwa, białej gorączki dostanę.

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, me_who said:

Jak ja nienawidzę dekodera MM. Rzuciłbym tym gunwem o ścianę najchętniej. Od jebanej godziny nie chce się włączyć bo ma focha.

I te kurwa gumowe guziczki na pilocie, popsuły się po 20 minutach. I teraz za każdym razem jak chce włączyć kanał zaczynający się na 1 to najpierw mnie wpierdala na TVP1 bo zazwyczaj „1” łapie, a pozostałe nie. No kurwa, białej gorączki dostanę.

 

Kurski patrzy :keke:

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz debiutanckiego sezonu w Chapionship przede mną :) Patrząc na początek wydawało się, że będę miał wielkie problemy z wywalczeniem utrzymania, ale... zespół się zgrał, zaczął się dobrze czuć w mojej taktyce, w przerwie wypożyczyłem bardzo dobrego DC i wyszło dosyć spokojne utrzymanie :)

 

Mam 16 punktów straty do miejsca barażowego i 15 punktów przewagi nad strefą spadkową :)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...