Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lad napisał:

@Scorpio jak Ci działa ten Cyfrowy Polsat Go na miBoxie? Wszystko lata w HD? Jaki masz internet?

 

Cały czas się waham czy montować talerz, czy jednak kupować to chińskie cudo.

Działa elegancko. Jakość bardzo dobra, hd spokojnie osiągalne. Czasami wydaje mi się nawet, że jakość jest lepsza niż przez satelitę. Neta mam 100mb/s ale w Sycowie rodzice mają jakieś 10-15mb/s i  tam też działa bez żadnych problemów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, me_who said:

W Amsterdamie też tak jest :)

Przynajmniej za każdym razem jak mijam Amsterdam w ETS2 to wiaduktem jedzie samolot :D

 

Weź mję Marzenka przypomniej jutero we ciągu dnia, że mam se tego ETSa w końcu kupić proszę!

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Misiek napisał:

https://spidersweb.pl/autoblog/potracenie-pieszego-na-chodniku/

 

Jak by Was kiedyś potrącił samochód na chodniku... Ja jebie... przecież to jest kpina, brakowało tylko, żeby wezwać komendanta głównego policji...

Bardzo dobrze. Pieszy nie powinien czuć się bezpiecznie bo wtedy będzie nieuważny!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

Bardzo dobrze. Pieszy nie powinien czuć się bezpiecznie bo wtedy będzie nieuważny!

Nie wiem czy trollujesz, czy się nie zrozumieliśmy. Mi chodziło o to, że trzeba było wzywać 2 różne departamenty policji, żeby załatwić sprawę ukarania kierowcy, a nie, że do byle otarcia pieszy wzywa policję i robi aferę...

 

minus od @kuab z tego samego powodu, czy inny?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...