Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wojt3k napisał:

Serwus Marynialsi. U Was też wszyscy jacyś przeziębieni? Nie wiem czy to już koronawirus, ale zapobiegawczo szukam już jakiejś umieralniemoji3.png

Czy ktos tu powiedzial koronawirus? :keke:

 

Ogolnie na lotnisku na Bali i w Singapurze tak 6-7/10 osob w maskach. Jak 5 tygodni temu przylatywalismy, to bylo to bardziej tak 3/10. Ale poza skanami temperatury, to zadnych utrudnien z tego powodu, co ciekawe, skoro Singapur mial najwiecej przypadkow zarazen poza Chinami. A ostatnie zarazenie glownio rozprzestrzenilo sie w centrum handlowym Mustafa Center, do ktorego oczywiscie wybralem sie na zakupy :kekeke:

 

5 godzin temu, Sensei napisał:

Maseczek i rękawiczek już dawno przecież nie ma w aptekach.

 

Zaorzyjaźniony aptekarz wspominał ostatnio że otwierają o 7 z nową dostawą i o 10 już żadnych nie ma.

Po necie krazy screen kolesia z Allegro, ktory ze sprzedazy ok. 1 tys zl dziennie (czy tam mniej nawet), nagle zaczal wykrecac wynik 800 tys zl dziennie, bo maseczki zaczal sprzedawac po 200 zl :roll:

 

4 godziny temu, Hidalgoo napisał:

no to możemy się łączyć w powyjazdowej traumie, że wszystko takie szare, ciemne i zimne :keke:

Albo wkurwiac ludzi, ze jakie tutaj mile temperatury w tej Polsce, bo przeciez te 35 stopni codziennie takie nie do wytrzymania :P

 

Panowie @Meler, @Kamtek i @jmk, naprawde nie kozna bylo zrobic przelewu zaraz po mojej przypominajce? :P Wiecie, ze mam z tym 2x wiecej roboty? :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sensei napisał:

@Reaper

 

Lądowałeś w Denpasar? :) Motyw z mijaniem drogi na wysokości umożliwiającej nie mal że przeczytanie rejestracji samochodów jest przekozacki.

Jakos chyba nie zwrocilem na to uwagi przy ladowaniu :D ale pamietam, ze jak wyjezdzalismy taksa, to faktycznie samolot nam zaraz nad glowami przelecial :)

 

Za to w Singapurze mnie rozwalilo, ze jak samolot zaczal jechac w strone pasa startowego, to sobie przejechal wiaduktem nad ulica, gdzie normalnie auta jezdzily :D wiadukt dla samolotow, co za kosmos :D

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Reaper said:

Panowie @Meler, @Kamtek i @jmk, naprawde nie kozna bylo zrobic przelewu zaraz po mojej przypominajce? :P Wiecie, ze mam z tym 2x wiecej roboty? :P

 

Już Ci ze dwa razy mówiłem, że przypominajka "w tym miesiącu" jest gówno warta, bo każdy myśli "jeszcze mam dużo czasu" :keke: I potem każdy zapomina :D

 

Przypominajka ma być dzień przed :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Za to w Singapurze mnie rozwalilo, ze jak samolot zaczal jechac w strone pasa startowego, to sobie przejechal wiaduktem nad ulica, gdzie normalnie auta jezdzily :D wiadukt dla samolotow, co za kosmos

W Amsterdamie też tak jest :)

Przynajmniej za każdym razem jak mijam Amsterdam w ETS2 to wiaduktem jedzie samolot :D

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, kolek23 napisał:

 

Już Ci ze dwa razy mówiłem, że przypominajka "w tym miesiącu" jest gówno warta, bo każdy myśli "jeszcze mam dużo czasu" :keke: I potem każdy zapomina :D

 

Przypominajka ma być dzień przed :D

A ja znowu mowie, ze nie ma znaczenia ile masz czasu, bo ja i tak doliczam 6 miesiecy od konca okresu dopiero ;)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Reaper napisał:

A ja znowu mowie, ze nie ma znaczenia ile masz czasu, bo ja i tak doliczam 6 miesiecy od konca okresu dopiero ;)

 

Ale tu nie chodzi o to, że nie oszukasz nikogo, tylko o prosty zabieg psychologiczny. Mam jeszcze w chuj czasu, zdążę. Przypomnienie, typu hej, jutro stracisz przyjaciela, płać, zawsze będzie skuteczniejsze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Jakos chyba nie zwrocilem na to uwagi przy ladowaniu :D ale pamietam, ze jak wyjezdzalismy taksa, to faktycznie samolot nam zaraz nad glowami przelecial :)

 

Za to w Singapurze mnie rozwalilo, ze jak samolot zaczal jechac w strone pasa startowego, to sobie przejechal wiaduktem nad ulica, gdzie normalnie auta jezdzily :D wiadukt dla samolotow, co za kosmos :D

 

No Gibraltar też jest mistrzowski, bo okazuje się, że lotnisko idzie przez środek ulicy i zamykają ruch na czas przylotów/odlotów

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Misiek napisał:

 

Ale tu nie chodzi o to, że nie oszukasz nikogo, tylko o prosty zabieg psychologiczny. Mam jeszcze w chuj czasu, zdążę. Przypomnienie, typu hej, jutro stracisz przyjaciela, płać, zawsze będzie skuteczniejsze.

No wybaczcie, nie bede dzien przed kazdemu przypominal, juz te moje przypominajki miesieczne powinny byc wystarczajacyn uklonem w Wasza strone ;) zreszta sporo osob od razu po nich wplaca, wiec sens maja. 

Odnośnik do komentarza
 
z tym DLP i dwoma Mezzalami to wygląda jak pustka w środku
Zdenek Zeman kto ?

Pierwszy mecz odrobinę dziwnie wyszedł, niespecjalnie poleciało Nagelsmanem :-k
1989740229_Zrzutekranu2020-02-13o15_15_03.jpg.f93ea779a9a541c46a7faf047674de94.jpg
Grałeś moim usrawieniem?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...