Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, krzysfiol napisał:

A jakieś słowa uzasadnienia? XD

przy wykupie pelnego ubezpieczenia nie ponosisz kosztow ewentualnych napraw ;)

tylko przy wykupie pamietaj zeby to zrobic bezposrednio u frmy wypozyczajacej - jesli wypozyczasz przez posrednika, np. rentalcars, to od nich nie wykupuj, bo najczesciej takie ubezpieczenie w ogole nie jest honorowane przez docelowa wypozyczalnie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kolek23 napisał:

 

Jak grałeś? Mi się na razie nie udało ustawić sensownej taktyki na 2 napastników i mam problemy ze strzelaniem bramek. Mam podejrzenia, że głównie kadrowe ;) 

 

Czymś podobnym co w 19.

 

Do momentu ściągnięcia Diera bocznych obrońców miałem na FB ustawionych, no i jak wchodził Pereira na OPL to grał IW, a jak James na OPP to W. Bez żadnych ustawień indywidualnych, jedynie Fernandes miał częstsze strzały. Sezon życia rozegrali Pogba (11g/9a), Shaw (6g/7a), Pereira (9g/10a) i Martial (28g/5a).

 

Do tego Shaw nam właśnie wygrał FA Cup strzelając gola przeciw Arsenalowi.

 

Już ogarnąłem transfery Sancho i Sabitzera więc odechciało mi się grać :P

Zrzut ekranu 2020-02-11 o 14.19.54.jpg

Ogólnie mam wrażenie, że taktyki oparte na mocnym pressingu/gegenpressingu są faworyzowane bo moja drużyna jest mocno średnia w team workingu i work rate.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Jak wypożyczacie samochód, to dokupujecie te ubezpieczenia dodatkowe?

 

Zależy. Ichnie ubezpieczenie jest dosyc drogie ale możesz spokojnie jezdzic z zamknietymi oczami a dodatkowo nic nie blokują Ci an karcie. Jesli jednak masz 1200 euro ktore moga sobie zablokowac to polecam wynajmować auto przez wizza czy ryanaira wtedy ubezpieczenie masz za grosze.  I działa bo w Portugali uszkodziłem auto i zwrócili mi hajsy - musiałem tylko wypełniać papierki

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzysfiol napisał:

A jakieś słowa uzasadnienia? XD

Na Malcie zdarzyło mi się porysować auto (ruch lewostronny i wąski wjazd do garażu). Potrzebowałem się że obciążą mnie 1000 euro. Ale przy oddawaniu gość widocznie uznał, że ta obcierka była już wcześniej.  

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, szramek napisał:

Nie do końca zgadzam się z Sylwia Spurek, ale to jak triggeruje obrońców świętego kotlecika jest przezabawne XD 

 

Może jest wegenazistką ale przynajmniej jest bóldópy xDDDDD

 

W sumie mam tak samo z Hoppem jak mówi o "fizycznej eliminacji socjalistów".

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...