Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Fenomen napisał:

ostatnim chyba byl G. Michael, nie?

Możliwe. Generalnie, pod względem muzycznym, ten stadion w ostatnich latach to jakiś dramat. Jedyne co tam się działo to jakieś gowniane festiwale disco polo.

 

 

Apropos disco polo - przed chwilą na yt włączył mi się trailer filmu Zenek. :picard:

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że tylko mi mogła przytrafić się akcja, która mi się przytrafiła....

 

Wysłałem na gwarancję pada przez formulerz sony. Wysłali kuriera itp. itd. Paczka miała do przebycia 12.5 km wedlug googla od mojej chaty do centrum soniacza xD Ale spoko wystarczyło żeby go zgubili :keke:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, ajerkoniak said:

Bardzo bardzo za łatwo na pierwszy sezon. Oswojenie z 20 ogarnięte, chyba sobie popykam Red Bullem :-k

 

Jak grałeś? Mi się na razie nie udało ustawić sensownej taktyki na 2 napastników i mam problemy ze strzelaniem bramek. Mam podejrzenia, że głównie kadrowe ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...