Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, schizzm napisał:

@Feanor @me_whonie wiem, kto jeszcze ma switcha - graliście w Mario + Rabbids? Zastawiam się nad tym, bo ma ostatnio ładne przeceny. Tylko nie wiem, czy jest odpowiednio trudna ;), żeby było wyzwanie, i czy warto pchać się w wersję z DLC :-k

Nie, ale przypadkowo pytasz akurat wtedy, gdy rozpakowuję switchowe łakocie :)

4DECA20D-0BDE-4C43-9307-9D2EF8F7119A.jpeg

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

@Feanor @me_whonie wiem, kto jeszcze ma switcha - graliście w Mario + Rabbids? Zastawiam się nad tym, bo ma ostatnio ładne przeceny. Tylko nie wiem, czy jest odpowiednio trudna ;), żeby było wyzwanie, i czy warto pchać się w wersję z DLC :-k

Oidp czasem dodali wyższe poziomy trudności. Ja mam nawet kolekcjonerkę, grałem namiętnie i zrobiłem przerwę na chwile dwa lata temu i przerwa trwa. Ale nadal chce wrócić.

Bardzo porządny tytuł, imo warto. Tylko musisz wziąć pod uwagę, ze rabbids sie albo lubi, albo doprowadzają do furii i czystej nienawiści.

 

@Feanor, Three Houses :wub: Genialna gra, koniecznie graj na levelu gdzie jest permadeath. Zupełnie inne podejście do bitew jeśli masz z tylu głowy, ze zginie twój podopieczny. Jestem tez ciekaw jak Ci się spodoba jRPG :) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, me_who napisał:

Oidp czasem dodali wyższe poziomy trudności. Ja mam nawet kolekcjonerkę, grałem namiętnie i zrobiłem przerwę na chwile dwa lata temu i przerwa trwa. Ale nadal chce wrócić.

Bardzo porządny tytuł, imo warto. Tylko musisz wziąć pod uwagę, ze rabbids sie albo lubi, albo doprowadzają do furii i czystej nienawiści.

 

@Feanor, Three Houses :wub: Genialna gra, koniecznie graj na levelu gdzie jest permadeath. Zupełnie inne podejście do bitew jeśli masz z tylu głowy, ze zginie twój podopieczny. Jestem tez ciekaw jak Ci się spodoba jRPG :) 

No dobra, to biorę :). Chyba wezmę wersję z DLC, a do tego dorzucę Valiant Hearts: The Great War, bo obniżyli do 5.99e :) 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...