Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Gacek, wbrew pozorom zdania typu "jak ktoś się ze mną nie zgadza to jest debilem" też jest obrażaniem interlokutora i od dłuższego czasu to przewija się w dużej części dyskusji z Tobą. Mimo wszystko zakładałem, że wjazd na schizzma nie był celowy, bo mogłeś przeoczyć jego posty w Maryni, ale dzisiejszy o "objawach" raczej nie pozostawia wątpliwości, że też jest celowo chamski. Ostatnio kilka dni było dużo lepiej, kilka razy wymieniliśmy opinię bez wjazdów personalnych i dlatego też do tematu nie wracałem, ale widzę, że znowu wracasz do odwracania kota ogonem. 

 

A żeby nie było, że piszę to przez pryzmat mojej opinii o Piątku - nigdy nie broniłem jego postawy w Milanie z wyjątkiem jednego meczu, bo po prostu rzadko oglądam Milan. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gacek napisał:

O poziomie dyskusji świadczyłoby to, gdyby ktoś, kto popełnił totalny fuckup w rozmowie o bukmacherach albo Milanie, przyznałby się do błędu. Na pewno o tym Waszym poziomie nie świadczy to, że zamiast przyznać się do błędu wolicie stosować chwyt erystyczny polegający na obrażaniu interlokutora i zmianie tematu.

 

Urocze :)

 

Gwarantuję, że za pół roku w jakimś temacie by rzucił coś o "kompromitującej wypowiedzi schizzma" mając nadzieję, że się przyklei, a druga osoba nie będzie chciała wracać do tamtej dyskusji zajmując się ciekawszymi rzeczami.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

Skąd będziesz wiedział, że „objawy” minęły? No i czego są to objawy?

Nie wiem, nie mnie wydawać diagnozę, tak jak nie diagnozowałem innej osoby przeze mnie splonkowanej, Mitnika. A objawy były identyczne.

Wystarczy, jeśli przeminą heheszki z tego wysyłane do mnie, będzie to zawsze jakiś sygnał ;)

1 minutę temu, Man_iac napisał:

wbrew pozorom zdania typu "jak ktoś się ze mną nie zgadza to jest debilem" też jest obrażaniem interlokutora

oczywiście, że jest. a teraz podaj przykład. :) 

2 minuty temu, Man_iac napisał:

Mimo wszystko zakładałem, że wjazd na schizzma nie był celowy, bo mogłeś przeoczyć jego posty w Maryni, ale dzisiejszy o "objawach" raczej nie pozostawia wątpliwości, że też jest celowo chamski.

Cytując jednego z użytkowników sprzed paru dni - jestem odbiciem tego, co się we mnie kieruje. Jeśli ktoś na mnie podszczekuje spod stołu dłuższy czas, musi się liczyć z tupnięciem nogą. Jeśli ktoś

2 minuty temu, Man_iac napisał:

kilka razy wymieniliśmy opinię bez wjazdów personalnych

to też ich nie dostanie. Jeśli jednak ktoś rzuca takie bzdury

3 minuty temu, Man_iac napisał:

od dłuższego czasu to przewija się w dużej części dyskusji z Tobą

to musi się liczyć z odpowiedzią.

Mam wrażenie, że mylisz podejście (posługując się Twoją terminologią) "jeśli ktoś nie akceptuje że 2+2 to 4, to jest debilem" z podejściem "jeśli ktoś nie zgadza się ze mną we wszystkim, w tym że 2+2 to 4, to jest debilem", a to naprawdę nie jest to samo :) 

Odnośnik do komentarza

W ogóle moje ego zostało wczoraj mile połechtany :)

Istnieje we Wrocławiu pewien eCommece Software House. Kilka lat temu zgłosiłem się do nich na stanowisko PMa. Rozmowa była wyjątkowo "profesjonalna", moje CV czytali sobie pod nosem dopiero w trakcie rozmowy i na samym końcu zawołali jakiegoś typa z pokoiku na miotły, żeby mnie przetestował jako... sprzedażowca, bo na PMa to ja się w ogóle nie nadaje :) Jak im zwróciłem uwagę, że nie zrobię im kampanii sprzedażowej jako zadania rekrutacyjnego, bo nie przyszedłem aplikować na stanowisko handlowca, to zrobiło się pochmurnie i obraza majestatu. 

Firma przez ten czas się trochę rozrosła, ogólnie zrobiła się trochę bardziej znana w środowisku i w
czoraj jeden z prezesów firmy do mnie się odezwał, czy nie byłbym zainteresowany pracą dla nich. Korci, żeby mu odpisać czy tym razem też zmieniliby zdanie co do stanowiska :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gacek napisał:

oczywiście, że jest. a teraz podaj przykład. :) 

Tylko z jednej, losowo wybranej strony tematu Milanu. Sorry, że bez cytowania, ale format mi się rozsypał i nie chce mi się szukać ponownie. 

 

8.03.2019 "tak, wiem, ignorant powie "odbił się od Milanu""
17.03.2019 "Ciekawe, czy po dzisiejszym meczu znajdzie się jeszcze jakiś ignorant, który:""
- ciekawe, czy znajdzie się jeszcze jakiś ignorant, co grę Milanu na swojej połowie i kontakty z piłką Piątka po ladze w okolicach połowy boiska zinterpretuje jako grę cofniętego napastnika :lol::
24.04.2019 "ale tu musiałbyś mieć trochę oleju w głowie, by to załapać."
25.04.2019 "I tak, niejeden dureń tu na forum sobie heheszkował po bramkach Piątka, że ze skrzydłowym byłoby lepiej."

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Tylko z jednej, losowo wybranej strony tematu Milanu. Sorry, że bez cytowania, ale format mi się rozsypał i nie chce mi się szukać ponownie. 

 

Tak sądziłem, że weźmiesz argumenty na poparcie innej niż stawianej przez siebie tezy.

Znów: gdzie napisałem (niekoniecznie tymi słowy, ale tym sensem), że "kto się ze mną nie zgadza ten jest debilem"?

Znów: 

21 minut temu, Gacek napisał:

Mam wrażenie, że mylisz podejście (posługując się Twoją terminologią) "jeśli ktoś nie akceptuje że 2+2 to 4, to jest debilem" z podejściem "jeśli ktoś nie zgadza się ze mną we wszystkim, w tym że 2+2 to 4, to jest debilem", a to naprawdę nie jest to samo :) 

 

Jeśli ktoś popełnia kardynalny błąd, to wychodzi na ignoranta, ale nie dlatego, że się ze mną (konkretnie ze mną) nie zgadza, tylko dlatego, że ów błąd popełnia. I tego tyczyły się wszystkie podane przez Ciebie cytaty, a nie tyczyły się tego, co próbujesz włożyć mi w klawiaturę.

 

BTW dokładnie ten whataboutism wyśmiewałem wcześniej. Nikt - włącznie z Tobą - nie potrafi przyznać się do błędu w ocenie Piątka, zamiast tego dysonans poznawczy redukujecie atakiem w moim kierunku wynikającym z frustracji. I z tej pozycji chcesz mi opowiadać o kulturze dyskusji?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No nie prowadzę encyklopedii Twoich postów, te wyszukałem na szybko. Jak one Ci nie wystarczą do stwierdzenia, co jest nie tak z Twoim stylem dyskusji, to i wszystkie nie pomogą. 

 

A gdzie ja popełniłem ten błąd w ocenie Piątka? Totalnie nie mogę sobie przypomnieć, żebym go kiedykolwiek oceniał z wyjątkiem jednego meczu, gdzie czystej piłki nie dostał.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Macie kurwa szczęście, że nie pracujecie w sprzedaży. Miesiąc temu przez to że klient sobie złożył zamówienie usługi przed moim rozliczeniem miałem 1,5k w plecy, a w tym przez chujów amatorów podwykonawców od montaży będę miał 2,5k wypłaty mniej. Oczywiście nikogo to nie obchodzi, bo system rozliczeń jest jaki jest i to moje zmartwienie.

 

Ale jestem wkurwiony.

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, lad napisał:

Macie kurwa szczęście, że nie pracujecie w sprzedaży. Miesiąc temu przez to że klient sobie złożył zamówienie usługi przed moim rozliczeniem miałem 1,5k w plecy, a w tym przez chujów amatorów podwykonawców od montaży będę miał 2,5k wypłaty mniej. Oczywiście nikogo to nie obchodzi, bo system rozliczeń jest jaki jest i to moje zmartwienie.

 

Ale jestem wkurwiony.

 

No, ale nie w plecy, bo koniec końców kasę dostaniesz? Tylko, że w innym okresie? 

Odnośnik do komentarza

Czytam, że wybudowanie statku kosmicznego, to koszt około 1,7 mld dolarów. W Polsce zarejestrowanych jest niecałe 30 milionów pojazdów. Czyli jeśli za każdy pojazd wprowadzić opłatę w wysokości nieco ponad 50 dolarów, można by wybudować statek kosmiczny. Następnie można do niego wsadzić miejskich aktywistów, przewieźć do Bajkonura i wystrzelić w stronę Słońca. Takie podatki mogę płacić dobrowolnie :D

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...