Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, schizzm napisał:

Jak lubię czasem polatać po LinkedIn (a robię to też dość czesto przez pracę) tak mało co mnie tak wkurwia jak to wszechobecne tam lizanie się po fiutach/cipach, szczególnie praktykowane na polskim poletku :/Obrzydlistwo. 

 

Najbardziej nienawidze tych zlotych mysli, czy tez tego slynnego zdjecia z wilkami, o tym kim jest prawdziwy lider, ktore okazalo sie kompletna bzdura :roll:

Odnośnik do komentarza

a czy wiecie, czy teraz wypada mówić "KOBE!" w multiplayerach, gdy rzuca się granatem?

 

23 minutes ago, Brudinho said:

Wpadłem w biedronce na współlokatorke @Fenomen i z głupia rzuciłem hej....nie poznała.....kolejne 30 sekund minęło na tym że ona patrzyła na mnie jak na debila a ja staralem sobie przypomniec jak do kurwy na imie ma Feno xd

scena niczym z Internet Explorera ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że informatycy zgodnie ze stereotypem to nie jest jakaś super grupa pod względem ortograficznym, ale dostałem właśnie wersję testową nowego CRM-a do wypróbowania, napisaną przez dużą firmę, a tam kategoria "działania bierzące". I na przynajmniej kilkadziesiąt osób nad tym pracujących nikt nie zauważył... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Wpadłem w biedronce na współlokatorke @Fenomen i z głupia rzuciłem hej....nie poznała.....kolejne 30 sekund minęło na tym że ona patrzyła na mnie jak na debila a ja staralem sobie przypomniec jak do kurwy na imie ma Feno xd

no ale w koncu przypomniales sobie, czy moze ona w koncu ogarnela? :>

Odnośnik do komentarza

Melduję forumku, że przeżyłem. Spotkanie było istotne, gdyż miała zapaść decyzja o termoizolacji budynku na czym nam bardzo zależy. 14 osób + 2 przedstawicieli zarządcy, mam te swoje rocznikowe 33 lata i tylko 2 osoby podejrzewam o bycie w moim wieku, 90% pozostałych osób na spotkaniu było w wieku moich dziadków. Z tego co rozmawiałem z Darią to dzisiejsze spotkanie było nader spokojne, poprzednie to była wielka walka o kwestie w stylu: „dlaczego ktoś przy remoncie wiaty śmietnika wymienił kłódkę na nową i rozdał wszystkim klucze, skoro stara jeszcze działała”.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No ja dokładnie miałem taką sama sytuacje, że byłem najmłodszy, a kolejna osoba była jakieś 2 razy starsza. I tez chodziło o ocieplenie budynku dlatego tam chodziłem. To była masakra. Zebrania były w piwnicy w suszarni i to był taki mix "Rejsu" i "Alternatyw 4". Był tam szczególnie jeden idiota, który straszył tych dziadków, ze jak weźmiemy kredyt na termomodernizację to niemiecki bank zabierze im mieszkanie. No i oczywiście w to uwierzyli i byli przeciwko. Była taka sytuacja, że przez pierwsze 3 godziny była dyskusja czy ten koleś może nagrywać zebranie na magnetofon :D Zaczynało się o 17, kończyło o 24 i dochodziliśmy mniej więcej do połowy punktów programu, w przypadku reszty punktów to było chodzenie po domach i zbieranie podpisów za i przeciw. Jak już ocieplili to już się więcej tam nie pokazałem. 

 

Teraz mieszkam w bloku należącym do spółdzielni, poszedłem raz na zebranie, ale to był taki sam poziom tyle, ze  większej skali, zamiast 30 było 500 osób. Wyszedłem po godzinie i nigdy więcej. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...