Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Założe się, że na Twitterze już jest jakaś SJW-kurwa, która napisała coś w stylu że dobrze mu tak skoro helikopter prywatny jebany miliarder spośród 1%, albo przynajmniej niby żartem, że jakby jechał pociągiem, to by jeszcze żył. Założę się kurwa że już ktoś tak napisał.

  • Zmieszany 3
  • Nie lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Założe się, że na Twitterze już jest jakaś SJW-kurwa, która napisała coś w stylu że dobrze mu tak skoro helikopter prywatny jebany miliarder spośród 1%, albo przynajmniej niby żartem, że jakby jechał pociągiem, to by jeszcze żył. Założę się kurwa że już ktoś tak napisał.

 

Pewnie tak, ale co z tego? Idioci są wszędzie i po każdej stronie spektrum, nie ma co używać tych ludzi do budowania poczucia, że moje poglądy są lepsze. 

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Vami napisał:

Założe się, że na Twitterze już jest jakaś SJW-kurwa, która napisała coś w stylu że dobrze mu tak skoro helikopter prywatny jebany miliarder spośród 1%, albo przynajmniej niby żartem, że jakby jechał pociągiem, to by jeszcze żył. Założę się kurwa że już ktoś tak napisał.

Od kiedy jestes taki drazliwy na czarny humor? Zawsze byles jego przodownikiem na forum

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój sejw snuje się powoli i dobrnął właśnie do połowy drugiego sezonu. W przerwie międzysezonowej pozbyłem się mnóstwa drobnicy oraz Lovrena i Origiego, co dało mi łączny przychód w wysokości około 90 milionów funtów. Po raz drugi ruszyłem więc na zakupy i po raz drugi kupiłem tylko jednego piłkarza: tym razem był to de Ligt za... 98 mln funtów :D

Dream Team w obronie dał mi progres formy:

 

1248931662_Beztytuu.png.48c98e83301144fd46ec7c268923863b.png

 

Na razie walczę na wszystkich frontach. W LM trafiła mi się łatwa grupa z Galatą, PSV i Zenitem, zdemolowałem ich więc (z jedną porażką), teraz czekam na pierwszy mecz fazy pucharowej z Monako.

Klopp którego wywaliłem z LFC znalazł sobie pracę w Tottenhamie. Do zmiany szkoleniowca doszło też w Bournemouth: Howe został SELEKCJONEREM ANGLII (Southgate został wyrzucony po kompletnie nieudanym Euro, gdzie nie wyszedł nawet z grupy ze Szwajcarią, Belgią i Szkocją), zastąpić go więc musiał Michael O`Neill. Ciekawostką jest nowy menago Watfordu: Aleksandrs Starkovs :)

A w Palace szefem został znowu..... Pardew :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem w końcu sezon Evertonem. Ma razie 3 mecze i remis, wygrana, porażka. Jestem całkiem zadowolony, balem się ze to będzie całkowita kaszana na początku,  tym bardziej, ze Wrexham zawsze się pod moja wodzą wolno rozkręcał. Nawet w przegranym meczu nie byliśmy gorsi. Myśle, że potencjał jest na środek tabeli. Na pierwszy sezon nieźle, potem będzie można atakować wyższe pozycje.

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście nie miałem tak emocjonalnej więzi z Kombim, co nie znaczy, że nie jestem w szoku delikatnie. No i jak się nad tym zastanowić, to spełniony koszykarz, który miał swoje gorsze momenty w życiu prywatnym, ale mimo to spełniony mąż i spełniony ojciec. No i Gianna, która miała przed sobą całe życie i prawdopodobnie wielką karierę ? Takie to niefajne i cholernie współczuję Vanessie. Stracić męża, stracić córkę. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...