Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, krzysfiol napisał:

Najlepszą decyzją jakiegokolwiek polskiego rządu było wyrzucenie palaczy z pubów i restauracji. 

Ja już palący nie jestem, a i tak nie uważam, żeby to była dobra decyzja. Uważam, że zasady obowiązujące na terenie danego obiektu powinien ustalać jego właściciel. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Najlepsza palarnia jaką widziałem w PL jest na lotnisku w Katowicach. To jest taki mikro-boks, przezroczysty, myślę maksymalnie kwadrat 1,5x1,5 u podstawy. Ponoć jest tam taka kotłownia, że mój kolega, który pali pakę dziennie, to dał radę spalić pół papierosa i miał dość na kilka godzin :D 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

W sumie racja, jeśli właściciel chce otruwać swoich klientow, to nikomu nic do tego

Wiesz no, alkohol to też trucizna...

8 minut temu, Man_iac napisał:

Uważam, że zasady obowiązujące na terenie danego obiektu powinien ustalać jego właściciel.

Przecież tak jest. Możesz zrobić lokal dla palących, tylko musisz zadbać o odpowiednią wentylację.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Lol, spotkalem sie z takim podejsciem tylko w jednej spelunie, do ktorej kiedys sporo chodzilismy z CMF ;)

Też o tym pomyślałem, że tylko w Norze widziałem, że w lokalu normalnie się pali i jest klitka dla niepalących. Tylko to dawno temu w sumie było, ciekawe czy dalej to tak wygląda .

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Najlepsza palarnia jaką widziałem w PL jest na lotnisku w Katowicach. To jest taki mikro-boks, przezroczysty, myślę maksymalnie kwadrat 1,5x1,5 u podstawy. Ponoć jest tam taka kotłownia, że mój kolega, który pali pakę dziennie, to dał radę spalić pół papierosa i miał dość na kilka godzin :D 

 

na wiekszosci lotnisk w PL tak jest :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:


Nie no, wiadomo, że ten argument to był żart. Popieram ten zakaz z czysto egoistycznych pobudek - nie śmierdzą mi ubrania po pobycie w knajpie.

Swoją drogą, co robi ksiądz w knajpie? Nawraca niepijących?

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, me_who said:

Najlepsza palarnia jaką widziałem w PL jest na lotnisku w Katowicach. To jest taki mikro-boks, przezroczysty, myślę maksymalnie kwadrat 1,5x1,5 u podstawy. Ponoć jest tam taka kotłownia, że mój kolega, który pali pakę dziennie, to dał radę spalić pół papierosa i miał dość na kilka godzin :D 

Byłem, paliłem, nie narzekałem :D

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

Najlepsza palarnia jaką widziałem w PL jest na lotnisku w Katowicach. To jest taki mikro-boks, przezroczysty, myślę maksymalnie kwadrat 1,5x1,5 u podstawy. Ponoć jest tam taka kotłownia, że mój kolega, który pali pakę dziennie, to dał radę spalić pół papierosa i miał dość na kilka godzin :D 

Na Chopinie też jest. Podziwiam ludzi, dla mnie to byłoby zbyt uwlaczajace, żeby w tym siedzieć :D

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...