Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mauro napisał:

Oglądam Milan i bolą mnie oczy. Straszny jest ten mecz. Dawać Zlatana po przerwie.

No właśnie miałem też pisać, że krwawię.

Myślisz, że Zlatan coś zmieni? Choć fakt, chyba nikt jak on potrafi strzelić gola z niczego.

Odnośnik do komentarza

No właśnie też sobie włączyłem trochę, żeby sprawdzić kto ma rację w kwestii awantur o Piątka no i ja nie widzę tutaj żadnych problemów z formą Piątka, tylko to, że zupełnie nie dostaje piłki. Musiałby być magiem, a nie piłkarzem, żeby coś z takich podań strzelić. Tam nie ma w ogóle żadnego pomysłu na grę ofensywną. 

Odnośnik do komentarza

Bycie napastnikiem to zajebista fucha. Można w ogóle nie biegać, być stale poza pozycją, olewać wysiłek, a na koniec zejść w swojej nieskażonej trawą czy potem koszulce i w szatni przeczytać

1 minutę temu, Man_iac napisał:

ja nie widzę tutaj żadnych problemów z formą Piątka, tylko to, że zupełnie nie dostaje piłki

 

Odnośnik do komentarza

A, jeszcze suplement w temacie

6 minut temu, Man_iac napisał:

kto ma rację w kwestii awantur o Piątka

 

Ten biedny Piątek w tym sezonie ma 8 miejsce w lidze w statystyce spodziewanych goli (xG). Jednocześnie ma 45 miejsce w statystyce strzelonych goli.

Biedny Piątek, taki nieobsłużony, tak bardzo piłek nie dostaje :( 

 

Dziś ofc nie dostaje tyle, ile bym sobie życzył, ale - znów - jest za to odpowiedzialny on sam, bo pracuje na te bramki mniej więcej tak, jak ja siedząc za komputerem.

Odnośnik do komentarza

Pytanie czego oczekuje od niego trener. Czy ma wykańczać akcje, czy wyprowadzać piłkę, bo i w dwóćh miejscach jednocześnie nie będzie nawet Messi. Poza pozycją to on jest wtedy jak dostaje jakąś piłkę za plecy. No i tak naprawdę jak już dostał w miarę celną piłkę to z każdą coś tam zrobił. Raz wypuścił Suso na bok pola karnego, raz wypracował rzut wolny z dobrej pozycji (nie był odgwizdany, ale to już też nie wina Piątka), a raz sam przejął piłkę i zagrał celne podanie. I to koniec listy :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Pytanie czego oczekuje od niego trener. Czy ma wykańczać akcje, czy wyprowadzać piłkę. Poza pozycją to on jest wtedy jak dostaje jakąś piłkę za plecy. No i tak naprawdę jak już dostał w miarę celną piłkę to z każdą coś tam zrobił. Raz wypuścił Suso na bok pola karnego, raz wypracował rzut wolny z dobrej pozycji (nie był odgwizdany, ale to już też nie wina Piątka), a raz sam przejął piłkę i zagrał celne podanie. I to koniec listy :D

 

No generalnie to wystarczyłby napastnik o charakterystyce Theo :D Bierze piłkę i jedzie pod bramkę :keke: 

Odnośnik do komentarza

Już nikt nie ma złudzeń, że on będzie wyprowadzał piłkę - robił to tak źle, że aż zwolniono trenera, który tego od niego wymagał - ale on dziś (znów) w ogóle nie pracuje z przodu.

Sytuacja bramkowa to nie jest zasługa tylko podającego. Napastnik też musi trochę popracować. Piątek tego (znów) nie robi, a dynamiką dziś zawstydza go Quagliarella.

Za plecami Piątka gra niejedna miernota, ale jak długo Piątek będzie tak potwornie leniwy i tak szkodliwy z przodu, tak długo będę go krytykował. Taki Matri chociaż biegał i walczył, a Piątek się nie stara. To wygląda całkowicie kuriozalnie w zestawieniu z broniącymi go głosami, bo "zagrał celne podanie".

4 minuty temu, Man_iac napisał:

raz wypracował rzut wolny z dobrej pozycji (nie był odgwizdany, ale to już też nie wina Piątka),

Przecież to była symulka :lol:

 

Siłą Piątka 2018/19 nie było to, że on dostawał kapitalne piłki. Dostawał mniej/gorsze podania niż w tym sezonie. Jego siłą było odejście i walka o te piłki, czego nie od dziś brakuje. To IMO nie przypadek, że Piątek zgasł po paru tygodniach w Milanie - on IMO się nasycił obecną sytuacją, bo takiego kontraktu już nigdy nie zdobędzie sportowo (w piłce europejskiej) i zatracił ambicję. Tylko to może tłumaczyć jego stojanowa.

Odnośnik do komentarza

Zlatan gdyby podszedł do tej piłki na serio, to byłby gol. No i dziwna sprawa, że Hakan nie zignorował Ibry jak Piątka, nie mam wątpliwości, że gdyby tam był Piątek to poszedłby strzał...

Kurwa Suso, aż się nie chce wierzyć, że oni odrzucają pieniądze za tego człowieka ? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

Z tym, że Ibrahimovic to chyba tylko nazwiskiem robi, bo jemu podają :D Nawet, jak to bezsensowna piłka z własnej połowy, gdzie Ibra jest sam wśród obrońców to mu wrzucają. 

 

A on się utrzymuje? Jak np. ta piłka co dostał na klatkę? 

Milan ma ten problem, że jak jest jakaś fajna akcja, to znajduje się w niej jedno ze słabszych ogniw: Calabria czy Leao, który chyba ma mózg z waty :/ 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...