Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, beeres napisał:

I po ostatnich 10-15 transferach możesz powiedzieć, ze w jakim kierunku idzie klub?

 

I dlaczego kolejne transfery maja coś zmienić w tej ocenie?

 

Nie oceniałbym 10/15 transferów tylko na podstawie transferów za obecnego menadżera bo jednak miał inną wizję gry niż Ole. Moja nadzieja jest taka, że z przyjęciem Ole to klub wyznaczył sobie wizję. Sposób gry opisywał Ole, więc to jest jasne. Kierunek rozwojowych, młodych, głównie angielskich piłkarzy, którzy już mają jakieś doświadczenie, ale można ich jeszcze rozwinąć w United. Do tego wsparcie z akademii. Stąd transfery Jamesa czy AWB, stąd bardzo intensywne plotki o Maddinsonie czy Rice. Stąd stawianie na Greenwooda, Williamsa czy obecność w kadrze Tuanzebe, Garnera, Gomesa.

 

Odnośnie pogrubionego - no napisałem przecież wyżej? Wskazują kierunek klubu. Co innego ma wskazywać? Wypowiedzi zarządu? Chciałbym. Zatrudnienie dyrektora sportowego? Jak wyżej. Może mocno postawią na Ole i to wystarczy z czasem, nie wiem, opieram się na domysłach, samych słowach Ole i zdawkowych informacjach jakie wypuszcza czasem Woodward. Zobaczymy jak będzie to wyglądało w perspektywie czasu.

Godzinę temu, lad napisał:

No nie wiem, czy podczas 0:4 z Evertonem się lepiej zaprezentowali.

 

W sumie racja, można niestety wybierać.

52 minuty temu, Feanor napisał:

Dla mnie te miliardy wrzutek za Moyesa i tak wyglądały lepiej, niż 75 minut z 90 w meczu z Arsenalem. Tam to chociaż czułem jakiś napór, choć bezsilny. Tutaj, to widziałem coś w rodzaju Stoke, które nie bardzo jak wie zabrać się za przeciwnika, chociaż przeciwnik to WBA. No i jednak powtarzam: Moyes nie dostał NIKOGO poza Felkiem, a następcy to razem już pewnie do pół miliarda funtów zaczynają się zbliżać (a pamiętam żale Hawka, że kadra ostatnich mistrzów jest słaba).

 

No okej, ale to jeden mecz tego sezonu, gdzie IMO za Moyesa było więcej takiej bezsilności i braku planu B. Z Liverpoolem i City pokazali alternatywny plan i wyszło.

 

Well, co mam powiedzieć? Z transferów Van Gaala nie został nikt poza Martialem (dalej możliwe, że się ogarnie) Rojo (ma odejść) czy Romero (udany transfer), zaś powoli trwa pozbywanie się transferów Mou, które były przewidziane na max 2/3 lata (Matic, Sanchez), a taki Fred okazał się transferem na plus. Trochę jednak potrwa zastąpienie tych piłkarzy takimi jakich chce Ole. Sam uważam, że więcej szans powinni dostać młodzi, zwłaszcza pomocnicy (Gomes, Garner), ale też nie ja ich oglądam na treningach.

13 minut temu, kuab napisał:

United nie maja za bardzo czasu, jeszcze ze 2 takie sezony i nikt relewantny nie bedzie chcial tam przyjsc, skoro juz teraz przegrywaja z takim Lipskiem walke o pilkarzy.

 

Kto poszedł do Lipska zamiast do United?

Odnośnik do komentarza

Ole > Mou, zawsze i wszędzie. Sprowadzanie młodych Anglików, zamiast podstarzałych grajków za grube miliony też na propsie. Wolałbym oglądać walczących chłopaków z akademii, niż kopiącego się po czole kolejnego Alexisa.

 

Na ten moment imo główne problemy tej ekipy to młody skład i brak jakiejkolwiek kreatywności w środku pola, gdy nie ma Pogby. Mam tylko nadzieję, że kolejnym punktem w planie Ole jest przygotowanie zespołu do grania w ataku pozycyjnym. Przebłyski dobrego przygotowania taktycznego Norweg już pokazał, chciałbym zobaczyć kolejne kroki w tym kierunku. IMO wiele pozycji nadaje się do wzmocnienia, ale nawet obecnym składem po prostu trzeba grać lepiej z piłką przy nodze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No nie. United nie przystało na absurdalne warunki Raioli, a Haaland najczęściej spotykał się z przedstawicielami United i Ole i wedle większości raportów to do United chciał dołączyć najbardziej.

 

Raiola powiedział, że na ten moment nie wyślę do United żadnego zawodnika, bo każdego zniszczą. Ktokolwiek by to nie był. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...