Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hajd napisał:

W sumie to nic, dziwię się tylko że ktoś jest w stanie słuchać tego przemądrzałego pierdolenia dłużej niż 30 sekund, nie mówiąc już o ponad 20 minutach. Dla mnie ten typ to jedna z najgorszych rzeczy na Youtube, a konkurencje ma calkiem spora.

 

W moim przypadku leci w tle zazwyczaj (obecnie do kulek), a jebanie Chajzera w każdej formie w sumie chętnie przyjmę.

  • Lubię! 3
  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja wytrzymałem dwie minuty, ale nawet nie dlatego, że ten gość głupio gada, tylko ze względu na tematykę. Serio, poświęcać czas na analizę wypowiedzi jakiegoś tępawego (wnioskując z wymienionych postów, bo wcześniej o nim nie słyszałem) pudelkowego celebryty? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem sobie Prime Video na próbę na te 7 dni, w zasadzie tylko dlatego, że chciałem Jacka Ryana obejrzeć (którego polecam tak BTW) i się zastanawiam, czy jest sens w ogóle to przedłużać :-k Nie wiem czy jest tam coś jeszcze wartego obejrzenia (czego nie znajdę na Netflixie czy HBO Go, które już opłacam, bo widzę, że filmy się trochę powtarzają). Grand Tour mnie totalnie nie interesuje, myślałem trochę czy nie obejrzeć The Man in the High Castle, ale nie wiem, czy aż tak to chce obejrzeć :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

mięso wołowe się schowało tam pod serem :-k 

Burger większy od bułki, tylko ;)

 

Ale tak poza tym, jadlbym! 

2 minuty temu, Misiek napisał:

Wziąłem sobie Prime Video na próbę na te 7 dni, w zasadzie tylko dlatego, że chciałem Jacka Ryana obejrzeć (którego polecam tak BTW) i się zastanawiam, czy jest sens w ogóle to przedłużać :-k Nie wiem czy jest tam coś jeszcze wartego obejrzenia (czego nie znajdę na Netflixie czy HBO Go, które już opłacam, bo widzę, że filmy się trochę powtarzają). Grand Tour mnie totalnie nie interesuje, myślałem trochę czy nie obejrzeć The Man in the High Castle, ale nie wiem, czy aż tak to chce obejrzeć :-k 

Jak mantra - Homecoming, dla samej gry aktorskiej! :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

To akurat dziwne bo to najbardziej rozpoznawalny dziennikarz TVN chyba :-k no i na pewno najgłupszy, praktycznie co miesiąc się popisuje.

A to pewnie dlatego, bo ja od dawna z telewizji w tradycyjnej formie nie korzystam. Tylko netflix, hbo go i ewentualnie pilot.wp.pl jak są skoki, albo mecz. A z Chajzerów to tylko Zygmunta kojarzę. Nie wiem, czy to rodzina, czy tylko zbieżność nazwisk. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Misiek napisał:

Wziąłem sobie Prime Video na próbę na te 7 dni, w zasadzie tylko dlatego, że chciałem Jacka Ryana obejrzeć (którego polecam tak BTW) i się zastanawiam, czy jest sens w ogóle to przedłużać :-k Nie wiem czy jest tam coś jeszcze wartego obejrzenia (czego nie znajdę na Netflixie czy HBO Go, które już opłacam, bo widzę, że filmy się trochę powtarzają). Grand Tour mnie totalnie nie interesuje, myślałem trochę czy nie obejrzeć The Man in the High Castle, ale nie wiem, czy aż tak to chce obejrzeć :-k 

The Office i Expanse to pozycje obowiązkowe.

Boys podobno też dosko.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Lol @ajerkoniak, @Pulek, u mnie też dzisiaj burgery, ale dopiero teraz nadrobiłem Marynię, więc fotki nie mam ;) Zresztą widzę, że bym dostał gruby opierdol, bo miałem kotleta z kaszy jaglanej, marchewki i słonecznika :( Ale smaczny był całkiem jak na wegańskie wymysły!

 

A co do jebania Chajzera, to ja wręcz przeciwnie, uważam że jest mega na siłę i to mocno przykre, że jak jeden dziennikarz próbuje robić coś pozytywnego i z uśmiechem na twarzy, to automatycznie robi sobie wrogów z połowy narodu przy pierwszej wpadce. I tak, było tych wpadek kilka, ale z drugiej strony zrobił już masę dobrego też. Który "poprawny" dziennikarz może pochwalić się tak pozytywnymi i porywającymi akcjami jak chajzerowa zbiórka na Powstańców, czy współpraca z New Balance i wysyłka sprzętu piłkarskiego na Zanzibar? To takie pierwsze z głowy, było tego dużo więcej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Burgery brzmią spoko, byleby dobrze doprawić.

 

Mega na siłę, Ty na serio? :D ? Chajzer to niesamowity buc, homofob, seksista i rasista na zasadzie wąsatego wujka, a ogrom jego akcji jest właśnie często wciskane jako "ale przynajmniej zbiera na szczeniaczki".

 

Wpadek to on ma bez liku, a jego przeprosiny są typowym sorry not sorry. Dawno powinni go zawiesić za jego akcje. Przejrzyj materiał na szybko jeśli Ci się nie chce, to i tak nie wszystkie akcje z nim związane.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2020 o 11:54, Mauro napisał:

 No i prawie pół sezonu w FM. Własnie, moja przygoda z Wrexham dobiegła chyba konca. Jak pewnie niektórzy z was pamiętają przegrałem finałowy mecz w barażach o Premier League. Liczyłem bardzo, że w kolejnym sezonie na luzaku awansuję, a tu lipa. Kończy się listopad, a ja jestem na 19. miejscu, pierwszy meczy wygrałem coś koło 10. kolejki. Co ciekawe, w wiekszości meczów przeważałem, ale byłem nieskuteczny i dostawałem zazwyczaj jedna bramka w plecy. Teraz jest juz lepiej, odbijam się od dna, ale miejsce barażowe nadal daleko. Tymczasem dostałem ofertę z Leeds i chyba się skuszę. Oni są wprawdzie tylko dwa miejsca wyżej w Championship, ale mają duzow iększą renomę i kasę.  Są spadkowiczem z PL. 

Trochę szkoda mi zostawiać Wrexham, ale chciałbym juz grać w Premier League, a z Wrexham może jednak być trudno. Nie chce mi się zamulać znowu paru lat w Championship. Pewnie bym w koncu awansował, ale nie wiadomo kiedy. Poza tym ciężko mi już jest wzmocnić zespół, znaleźć chętnych kolesi do gry u mnie, którzy byliby lepsi od obecnych. Na tych upatrzonych albo mnie nie stać albo wybierają oferty klubów z lepszą renomą. Leeds zawsze lubiłem, można ich zaliczyć do upadłych potęg. W świecie mojej kariery dwa razy wprawdzie awansowali do Premier League, ale w obu przypadkach od razu spadali. Plus mają mnóstwo siana więc chyba się skuszę. 

Się narobiło.

Jednak się nie skusiłem na Leeds. I dobrze, bo jest teraz ciekawa sytuacja. Nie minął miesiąc i zgłosił się..Everton. @lad @wojt3k Szykują się wam tłuste lata :D

 

Ale jest jeszcze jeden dobry motyw, bo rozmowa była w grudniu, umowę podpisałem w styczniu, ale stery obejmuje od nowego sezonu. Do końca obecnego zostaję we Wrexham. Na początku trochę żałowałem, bo już chciałem grać w premier League,a byliśmy na 15 miejscu w Championship. Tymczasem seria 9 kolejnych meczów bez porażki, mam teraz tylko 3 punkty do strefy barażowej i zostało 12 kolejek do końca. Pięknie byłoby pożegnać się awansem. Tylko jeden problem może być, bo Everton w tej chwili na 17. miejscu,  tylko dwa punkty nad kreska i przegrywają wszystko jak leci. Dlatego może być jeszcze tak, że awansuję ze starym klubem ale nowy spadnie. I zamiast wymarzonej Premier League kolejny sezon w Championhship będzie.

  • Lubię! 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Cold streak - najgorzej :( Próbuj robić walk, bo inaczej szybko możesz z tego nie wyjść, szczególnie na wyższych poziomach. Nawet jak się trafi, to u mnie zazwyczaj leci na outfield i szybko lapia pilke. Dopiero ostatnio zauważyłem jak przy cs zmniejsza się to kółko pokazujące miejsce odbicia :/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Burgery brzmią spoko, byleby dobrze doprawić.

 

Mega na siłę, Ty na serio? :D ? Chajzer to niesamowity buc, homofob, seksista i rasista na zasadzie wąsatego wujka, a ogrom jego akcji jest właśnie często wciskane jako "ale przynajmniej zbiera na szczeniaczki".

 

Wpadek to on ma bez liku, a jego przeprosiny są typowym sorry not sorry. Dawno powinni go zawiesić za jego akcje. Przejrzyj materiał na szybko jeśli Ci się nie chce, to i tak nie wszystkie akcje z nim związane.

 

Homofob, seksista, rasista i pracuje w sniadaniowce tvnu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...