Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mauro napisał:

No niby tak, sam Gacek potwierdził, ale to nie zmienia faktu, że pokazywanie komuś co tu się piszę żeby zaszkodzić tej osobie jest mega chujową akcją. No chyba, że ktoś sam to znalazł, ale mam wrażenie, że ktoś mu pokazał te posty. Dla mnie to coś w stylu gdyby ktoś tu napisał,  ze jego szef to idiota, a inny użytkownik wysłał to temu szefowi-idiocie.

Ja akurat mam bardzo mocne podejrzenie kto to pisał i że nie musiał mu tych postów nikt podrzucać, ale nie mam dowodów.

A co do tego, czy to jest chujowe czy nie - tacy ludzie takimi swoimi wylewami i kompleksami mogą zaszkodzić tylko sobie, a nie mnie, to czemu mielibyśmy się tym bulwersować? Bartoszewski dobrze to opisał o menelu w autobusie, jeśli ktoś taki mnie obrzyga to nie jest to obelga tylko powód, by dać zarobić pralni.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Mauro napisał:

Ktoś pokazał typowi co pisze Gacek. Czyli ktoś wyniósł rzeczy, które pisze użytkownik na tym forum żeby mu zaszkodzić albo ośmieszyć. Czyste skurwysyństwo. Akcja z tej samej ligi co Z Jahem i Magdaleną z Białegostoku.

Sugerujesz, że @Gacek powinien się wstydzić tego, co pisze w temacie Milanu? 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

Sugerujesz, że @Gacek powinien się wstydzić tego, co pisze w temacie Milanu? 

Moim zdaniem powinien, ale na pewno tego nie robi ;) Dawno coś afer na forum nie było, a teraz przynajmniej jest - kto wysyła posty z CMF na twittera?

 

A swoją drogą, to spojrzalem na końcówkę nazwy konta KonradZ90, pomyślałem, że 90 to końcówka roku urodzenia, i że jakiś nieznany młodziak nie umie się zachować. I dopiero po chwili przyszła refleksja, że urodzony w 1990 ma 30 lat...

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Lol, naprawdę nikt nie musi tu wynosić postów. Przecież tematy w dziale Piłka nożna są dostępne dla niezalogowanych użytkowników. Wpiszcie sobie "AC Milan Gacek" w google i zobaczcie co jest na pierwszym miejscu w wynikach.

 

Można ograniczyć wszystkie fora, tylko dla zalogowanych, tak jak mamy na przykład dla działu Hyde Park i przynajmniej ktoś będzie musiał się zarejestrować, żeby wynosić posty z elitarnego forum CM...

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Misiek napisał:

Lol, naprawdę nikt nie musi tu wynosić postów. Przecież tematy w dziale Piłka nożna są dostępne dla niezalogowanych użytkowników. Wpiszcie sobie "AC Milan Gacek" w google i zobaczcie co jest na pierwszym miejscu w wynikach.

 

Można ograniczyć wszystkie fora, tylko dla zalogowanych, tak jak mamy na przykład dla działu Hyde Park i przynajmniej ktoś będzie musiał się zarejestrować, żeby wynosić posty z elitarnego forum CM...

Masz rację, nie przyszło mi do głowy.

 

 

A z przyjemniejszej beczki - nie mogę się doczekać wakacji i lipca. Zaplanowałem sobie wyjazd w Beskidy i zmierzenie się z tempem wędrówki, ktore pozwoli mi przejść cały główny szlak beskidzki w 21 dni. W tym roku planuję zrobić tylko tydzień, żeby zobaczyć czy w ogóle jestem w stanie. I siedzę sobie z mapą turystyczną i rozmaitymi blogami i cieszę, jak dziecko :)

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, schizzm napisał:

Sugerujesz, że @Gacek powinien się wstydzić tego, co pisze w temacie Milanu? 

Tak :P 

 

Najbardziej chodzi mi o sam fakt, jeszcze raz powtórzę, przekazywania informacji z forum żeby zaszkodzić lub ośmieszyć użytkownika forum. To jest mega słaba akcja, delikatnie mówiąc. Być może w tym przypadku ktoś sam sobie to sam powiązał, nie wiem tego. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

Tak :P 

 

Najbardziej chodzi mi o sam fakt, jeszcze raz powtórzę, przekazywania informacji z forum żeby zaszkodzić lub ośmieszyć użytkownika forum. To jest mega słaba akcja, delikatnie mówiąc. Być może w tym przypadku ktoś sam sobie to sam powiązał, nie wiem tego. 

Czy to, że nick "Gacek" jest tam wyróżniony na żółto nie oznacza, że ktoś użył jakiejś wyszukiwarki? (nasza nie zaznacza na żółto szukanych wyrazów, właśnie sprawdziłem, chyba że na innym niż mój skinie)

 

IMHO ten ktoś zrobił jakiś risercz internetowy po prostu. Tam jest jeszcze jedno forum zeskrinowane.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Feanor napisał:

Czy to, że nick "Gacek" jest tam wyróżniony na żółto nie oznacza, że ktoś użył jakiejś wyszukiwarki? (nasza nie zaznacza na żółto szukanych wyrazów, właśnie sprawdziłem, chyba że na innym niż mój skinie)

 

IMHO ten ktoś zrobił jakiś risercz internetowy po prostu. Tam jest jeszcze jedno forum zeskrinowane.

To dobrze :) 

Odnośnik do komentarza

No dobra, obejrzałem dzisiaj Vikings@49ers, jutro pewnie łyknę chociaż drugi sobotni mecz i jakoś do weekendu powinienem się wyrobić.

 

Najgorzej jak muszę cofać kilka razy, żeby chociaż trochę skumać decyzję sędziego. Na plus - czasami są znane z NBA twarze.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wwosik napisał:

Masz rację, nie przyszło mi do głowy.

 

 

A z przyjemniejszej beczki - nie mogę się doczekać wakacji i lipca. Zaplanowałem sobie wyjazd w Beskidy i zmierzenie się z tempem wędrówki, ktore pozwoli mi przejść cały główny szlak beskidzki w 21 dni. W tym roku planuję zrobić tylko tydzień, żeby zobaczyć czy w ogóle jestem w stanie. I siedzę sobie z mapą turystyczną i rozmaitymi blogami i cieszę, jak dziecko :)

wow, trzymam kciuki :) informuj na biezaco o postepach :)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mauro napisał:

Tak :P 

 

Najbardziej chodzi mi o sam fakt, jeszcze raz powtórzę, przekazywania informacji z forum żeby zaszkodzić lub ośmieszyć użytkownika forum. To jest mega słaba akcja, delikatnie mówiąc. Być może w tym przypadku ktoś sam sobie to sam powiązał, nie wiem tego. 

Ale ta sytuacja a Jaha to zupełnie inne przypadki. Tak jak pisał @Misiek, temat Milanu jest ogólnie dostępny a i to co pisze tam @Gacek nie jest chyba żadna prywatna(?) tajemnica i domyślam się, że opowieść, która snuje o Milanie tutaj, jest spójna z tym co robi w innych kanałach społecznościowych?

To tak jak by się przypierdolić do kogoś, że przekleil tutaj konto Twitterowe Gacka, na ktorym prowadzi rozmowy o zespole z Mediolanu :)

 

U Jaha były sprawy prywatne, "niedostępny" obszar forum i narracja może nie do końca spójna ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...