Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostalem na gwiazdke RDR2 (<3) i moja konsola (PS4) chciala odleciec. Wczesniej juz buczala ale nie az tak. Wiec najpierw ja wyczyscilem w srodku i nic to nie dalo wiec stosujac sie do rad madrych ludzi z internetu wymienilem paste termoprzewodzaca na procesorze i dzieki inwestycji 15zl i 30 minut spedzonych nad rozkrecaniem konsoli chodzi tak cicho jak nigdy.  

Odnośnik do komentarza
Teraz, Seju napisał:

Ja dostalem na gwiazdke RDR2 (<3) i moja konsola (PS4) chciala odleciec. Wczesniej juz buczala ale nie az tak. Wiec najpierw ja wyczyscilem w srodku i nic to nie dalo wiec stosujac sie do rad madrych ludzi z internetu wymienilem paste termoprzewodzaca na procesorze i dzieki inwestycji 15zl i 30 minut spedzonych nad rozkrecaniem konsoli chodzi tak cicho jak nigdy.  

Łatwo to się robi? Ja się trochę boję, bo mam dwie lewe ręce i nie chciałbym zepsuć

Odnośnik do komentarza

Ja pomimo tego ze rozkrecilem i zlozylem w zyciu przynajmniej kilkaset komputerow troche sie umeczylem (glownie zeby to z powrotem zlozyc) wiec polecam przejsc sie do dowolnego serwisu gdzie ci to (pewnie za stowke) ogarna. Roznica jest serio kolosalna. Inna sprawa, ze na YT jest info jak to zrobic srubka po srubce ale oczywiscie probowalem zrobic to sam ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

Ja pod koniec roku naliczylem u siebie 10 skonczonych gier za zeszly rok. A gralem pewnie w jakies 20-30.

 

I chodzi mi tylko o kontekst - ludzie trzymaja sie jednej gry, np CSa, Fife albo wlasnie FMa, a w okolo jest tyle fajnych gier, w ktore warto zagrac.

Kurde, ja sie zgadzam, chociaz w tym roku gralem wlasciwie tylko w CSa. Ale po prostu nie moge sie najesc ta gra - odchodze od niej wieczorem i rano wstaje i mam ochote znow w nia grac, zero zmeczenia. Jest ten rank, o ktory walcze, ale tez juz bez przekonania, bo ewidentnie nie mam skilla na to + duzo zalezy kogo sie trafi w druzynie, bo czasem ma sie mecz zrypany przez jakiegos trolla i automatycznie nie zrankuje sie wyzej. Moze jakbym umial robic 30+ fragow co mecz to inaczej, ale ja jak mam 20+ to to jest dobry mecz u mnie. 

 

No i tak patrze na poleczke, gdzie czeka na mnie W3 czy Mordor i znowu odpalam CS-a.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, chyba mam refluks. Coraz częściej mi dokucza zgaga, odbija mi się powietrzem i czasem czuję kwas w przełyku :/ 

 

@Reaper chyba ty się z tym zmagałeś? Czym to leczyć? Muszę iść do jakiegoś znachora, czy można to samemu naprawić?

9 minut temu, z0nk napisał:

Szanuję za klub :D 

Jak można szanować Leeds United? Chyba najbardziej zjebana fan baza w Anglii.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, lad napisał:

Jak można szanować Leeds United? Chyba najbardziej zjebana fan baza w Anglii.

Nie mam żadnego pojęcia o ich fanbazie. Bardziej mnie sam klub interesuje niż kibice/kibole/jakieś epitety ;) Z jakiegoś powodu zawsze lubiłem ten klub, podobnie jak Blackburn. Nie na tyle aby zwać się ich kibicem, ale ja akurat nie zwę się kibicem chyba żadnego klubu ¯\_(ツ)_/¯

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

16 książek w 2019 :) jest postęp w stosunku do 11 sprzed roku, co prawda trochę oszukany (cztery pozycje to komiksy, za to dość duże), ale jednak :) najlepszą lekturą był komiks właśnie (Bitwa i Strażnicy), największy chłam: „Burzliwa młodość Hitlera”. Największe rozczarowanie: „Roland” Kinga, jak ja się z tym męczyłem... :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...