Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Reaper napisał:

Just do it! :)

 

- z wózkiem dojeżdżasz aż do schodów samolotu i tam zgarnia go obsługa, po czym wyjeżdża z głównym bagażem na taśmie

Zależy od linii i samolotu, czasem nawet na płycie lotniska, albo przy wyjściu z rękawa możesz dostać. Bardzo praktyczne gdy mieliśmy dwojkę wózkowych dzieciaków.

 

Foteliki wypożyczane to prawie zawsze było dziadostwo, dlatego foteliki drugie (tj. od roku) braliśmy ze sobą, dobrze zapakowane w folię.

Godzinę temu, verlee napisał:

Czy da się na forum ignorować posty po występowaniu słowa?

Zawsze możesz zignorować użytkownika w całości. Polecam ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Reaper napisał:

Just do it! :)

 

- z wózkiem dojeżdżasz aż do schodów samolotu i tam zgarnia go obsługa, po czym wyjeżdża z głównym bagażem na taśmie. Luzik, nic Cię to dodatkowo nie kosztuje, nawet w Ryanairze.

- my śpimy z dzieciakami w jednym łóżku, więc nie stosujemy łóżeczka turystycznego, ale w wielu hotelach/hostelach jesteś w stanie poprosić o łóżeczko dla dziecka.

- jedna walizka wystarczy, w Ryanku dopłata 100 zł w jedną stronę, do przeżycia.

- niestety, wypożyczenie fotelika dziecięcego zazwyczaj kosztuje tyle samo, co wypożyczenie samochodu... ALE we wszystkich liniach, także Ryanairze, fotelik możesz nadać jako bagaż główny i nic Cię to nie kosztuje.

 

 

Wszystko da się ogarnąć :) A jak jakieś wątpliwości, to służę pomocą!

 

My oczywiście mamy za łatwo w życiu, więc moja żona wykorzystuje pół walizki na zapakowanie pieluch wielorazowych :kekeke: Na dodatek mamy wykupione 3 walizki, ale bierzemy 2 i to ma jednak sens, bo 2 walizki ogarnie jedna osoba, ale 3 to już musi być zaangażowana druga osoba, a mamy jeszcze wózek i plecaki. Ale przy dwóch walizkach to bez problemu ogarniemy ;) Zresztą dawaliśmy nawet radę z podobnymi zestawami, zaraz spróbuję odkopać foty :D 

 

Co sprytniejsi pieluchy czy inne rzeczy dziecięce ładują do wózków czy fotelików, które oddają później do jako bagaż. Podobno ogrom rzeczy można tak zapakować :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, adamus napisał:

Co sprytniejsi pieluchy czy inne rzeczy dziecięce ładują do wózków czy fotelików, które oddają później do jako bagaż. Podobno ogrom rzeczy można tak zapakować :D

Dokładnie tak robiłem z pieluchami wielorazowymi, tylko przy odprawie osobistej wszystko trzeba było wypakować z wózka, jedyny minus ;) 

O, HBO GO w końcu ma opcję ściągania seriali do offline <3 

Odnośnik do komentarza

@Scorpio, @me_who kończę sezon 2021, zostało mi 9 spotkań, wrzucę kilka zrzutów.

Co się dzieje w AL :D, szkoda że bez udziału White Sox, ale jaka walka o postseason i wild card :D

 

AL East - tutaj to masakra ;) 

 

 


Ggg8Phc3ynIkPSw2KCjg6-YkYNzqfVyTZhCjOvxs
 

 

 

AL Central - mamy swój udział, bo na koniec zabraliśmy dwa mecze Twins w Minnesocie ;) (tak, White Sox umierają na at bat i jesteśmy wśród najgorszych drużyn pod tym względem w lidze)

 

 


LJyES8aW2F3_Mz9hFqiZAbqLM0WnfjNaJpbzQotb
 

 

 

AL West 

 

 


lzpKezbZBIszQLdNpNfdcGYCq6-xfCyOZYbkyScY
 

 

 

I podsumowanie walki o WC :D

 

 


NEUrPOc9C-lNaRVLzCClT1bLPI_OfrqJs0e8v0Z7
 

 

 

Z kolei w NL jest trochę spokojniej. Tam najlepszą drużyną, w sumei to w całej lidze, są Dodgers którzy mają obecnie 96 wygranych i Brewers z 91.

 

A na koniec największe zaskoczenie. Druga połowa sierpnia i znakomity wrzesień ogromnie mnie wywindowały i to na tyle, że jestem rozpatrywany do nagrody Gold Glove na mojej pozycji. Tego się nie spodziewałem :D

 

 


DXZNyvP1U1M6ZM7cdTEte_1uu2bE4p0Jq7kagvRa
 

 

 

Jak dogram za chwilę do końca sezon to podzielę się swoimi statystykami ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Ostro :D Grasz wszystkie mecze? Ja myślałem że będę niektóre symulował, ale nie umiem odpuścić ;) Jaki masz overall?

Wszystkie. Ogólnie sam nie wiem, co się dzieje. Właśnie przed meczem z Royals gra pokazała grafikę moich ostatnich 10 występów. Average 0.380, do tego dużo HR, RBI i R :). Właśnie skończyłem pierwszy mecz przeciwko Kansas i 3 for 4, 2 RBI, 3 1B i karuzela się tak kręci dalej. Poziom pitcherow mam już od jakiegoś czasu na Legend (raz prawie osiągnąłem Legend+, zabrakło mi odbicia, ciekawe czy coś jest wyżej), a i tak odbijam kilka piłek na mecz :D

Overall mam bodaj 78 adjusted na 76 (czy na odwrot? :-k), przez większość sezonu byłem below expectacions, na koniec wróciłem na As Expected ;)

 

Może to kwestia już zupełnego opanowania swingow? Power używam już tylko na pierwszym pitchu i 2-0/3-0 (ale takie sytuacje mam bardzo rzadko ;) ), normal przy sytuacjach z 1 ballem i contact przy stanie z 2 ballami (chyba że jest 3-2, to wracam do normal). 

Pitcherzy rzucaja niesamowite piłki w narozniki, ale jakoś udaje się je łapać. Może to tez kwestia perkow? :-k

Odnośnik do komentarza

Kolejny zrzut z MLB.

 

HOT !!!!! ==== NAJLEPSZY MECZ W KARIERZE ==== HOT !!!!!

 

5_iWftpHdgiWxDoWbmJgbORJ53jeRmhuMk-TVYeTrQzAV-jYdBKjZFwFUwOJjty_hmPt6awNkOSB90A4nY6vevkSkCmgaT9RkQMaJP7zNhzbUMAXFr8mE09dmPKMJ-Esdk-4G2H4no9Apye4HctwgIGX5T_HWo6oYa8eSPfeDvyp95qbUWuCSTq9WFA1ZKU7cPIUiVVToCcoqx-FqEKKM6k0jYtWG69QHw41SMyB9Bz_oa5cEMQ5660-f4cOuU53MJBjUlp_zbz94W6g4RaksIEMZZblFUvmjcpNxjufSjxp9_uzclIWf02M5Ioz2wnT-CnxGiQ4WQHdI7YWlT_xFEr-f5NY5Fep3hirga0wd3iX-moQLFlOBABAYF17PM2eKXG7LPgbWXx6S7vmqpDhnxjtuhWv3RPjed3-t8q1icbYVF6t96Jlm3GpU9dJCSzuvQhLPDSc5JdD3RRdJCq5FSWaeVCFQHNKbAyNMU4_qpu-MNJP_fy724VTDfmiyG7RrdF5BbcGn2vE21rgA8MsnlMjav4BmLE5HllJF1SgU2cGkNd_vInUIcMig25ydza41-_uZXigarQaUigaYigT5zt8HGpXqNMhXRBiPIzF_noL9-jmxI-JOnuopvHjkhlb6YNhLBXZj032VBBUKpZsGL5OZRPpuqBWd42uoDKAXAG8cAAS8tFwimw=w1684-h947-no

 

:matrix::matrix::matrix::matrix::matrix::matrix:

Na upartego mogły być 4HR, ale z jakiegoś powodu mój mózg powiedział "nie reaguj" na fastballa rzuconego centralnie w środek :kekeke: 

Pitcherów wywindowało na Legend+, wyżej już nie ma

(jednak występ ten ma drobny minus. Przytrafił mi się error. I tak prawdopodobnie, na 4 mecze przed końcem sezonu, wywaliłem się z walki o Gold Glove)

 

Ale jak nie dostanę nagrody Player of the Month za wrzesień, to będzie granda.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

koledzy, szukam jakiegoś artykułu/reportażu piłkarskiego, żebym se mógł na wieczór poczytać. może macie coś, co Was ostatnio zachwyciło albo chociaż zmusiło do refleksji? :-k chociaż tak sobie myślę... nie musi być nawet piłkarskie. ba, nawet nie musi być sportowe!

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

koledzy, szukam jakiegoś artykułu/reportażu piłkarskiego, żebym se mógł na wieczór poczytać. może macie coś, co Was ostatnio zachwyciło albo chociaż zmusiło do refleksji? :-k chociaż tak sobie myślę... nie musi być nawet piłkarskie. ba, nawet nie musi być sportowe!

Copa 90 na YT i minireportaże z Ameryki Południowej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...