Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Ostatnio się pomagałem opiekować dwoma buldogami angielskimi, zajebiste są <3

mnie ostatnio poproszono o pilnowanie "klienta" u psiego fryzjera, który był już po zabiegach i był na suszeniu. Tak kochanej mordki z wypisanym na pysku - proszę, zabij mnie, mam dość - nie widziałem dawno ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Sporo klientów Multimedii ma do dzisiaj 1 mb/s albo 6 mb/s (myślę, że spokojnie można liczyć to w tysiącach). Co prawda w większości to pewnie dziadki, którzy w ogóle z tego nie korzystają, ale jednak.

 

Ale to biuro, dzielą łącze. Gościu mi kompa i7 12gb ram a maili nie mógł przez outlooka wysyłać ;)

 

3 godziny temu, Scorpio napisał:

1mb/s? To w ogóle da się tak wolno? :/

 

No też się zdziwiłem. Mój pierwszy net w domu taki był ;)

 

 

Dziś zabrałem żonę na wege obiad :keke: Ja pierogi, a ona burrito z farszem z czerowneo kapusty, fasoli, kukurydzy i papryki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to nic, dziwię się tylko że ktoś jest w stanie słuchać tego przemądrzałego pierdolenia dłużej niż 30 sekund, nie mówiąc już o ponad 20 minutach. Dla mnie ten typ to jedna z najgorszych rzeczy na Youtube, a konkurencje ma calkiem spora.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...