Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hajd napisał:

@Brudinho, czas na futa!

 

Ogrywam Wieska i Days Gone. Fifa minimum, tylko żeby zdobyć to co trzeba ;) Gry sportowe to rak niestety. Ciężko się od nich oderwać szczegolnie gdy sa zbudowane w takim stylu jak Fifa czy nba 2k. Tutaj całe szczęście ratuje mnie to ze mam konto z bratem xd 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Meler napisał:

Ja jak co roku w domu :)

 

Po 3,5 msc bez alku spożywam piwo. Nie ma żadnych efektów szoku, że najebany po jednym albo coś :) 

 

Ale brakowało mi tego

 

Ja się na swojej trzydziestce najebałem po ponad roku bez ani kropli alko i też nie było tego efektu, a wręcz przeciwnie piłem równo z innymi i byłem ogarnięty do końca, bo sprzątałem miejscówkę ;)

Odnośnik do komentarza

Goscie pozegnani o 5, a ja od 1,5h posypiam corke. Troche patowa sytuacja, bo nie chce jej posypiac ze soba, bo po alko nie ogarne nawet jak zacznie po mnie skakac, a do zony do lozka ciezko ja odlozyc z nosidla ? wiec tak 1,5h juz chodze w kolko i tylko kolejne szklanki wody wypijam, bo wodeczki troszke poszlo.

 

I tak, nadal bym wolal w tego sylwka po prostu zostac w domu i grac w CSa bez alko ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...