Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin

 

2: 5/10

 

Spoiler

Oj, słabe to było. Wątek Yen prowadzony nieporadnie, w ogóle nie rozumiem tego niby iskrzenia między nią a Istreddem, ani dlaczego jest tak ważna dla Stregobora, że postanowił ją śledzić. Brak zaznaczenia, że w jej przypadku mamy do czynienia z dużym chronologicznym skokiem też uważam za dziwne. Fatalny jest silvan, wrażenie sztuczności jest kolosalne. Elfy, ojej :( Peruwiańczycy zaatakowali i tę produkcję :( kompletnie brak gracji i majestatu :/ Tego czarnoskórego elfa też nie do końca rozumiem, to nie driada z Brokilonu.

Fantastyczny za to dla mnie jest Jaskier, najjaśniejszy punkt odcinka. Tissaia też ok.


3: 8/10

 

Spoiler

Znakomity wątek strzygi, ale cóż, tu już po prostu materiał literacki i animacja Bagińskiego przetarły szlak. Triss, no cóż, bardzo słaby casting (hej, ta dziewczyna grająca Renfri byłaby super), ale z drugiej strony przynajmniej ta Merigold nie jest cały czas wydekoltowana (w książce nie była). No i wątek Yen wskoczył na lepsze tory.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj troche w pesa lite i w porownaniu do fify (w ktora od 15 przegralem spokojnie pomad 1000 godzin) mam wrazenie, jakbym gral w jakas inna dyscypline. Pieknie ta gra wyglada, a dobrze zagrana akcja jest jak kombos w tekkenie. Nie bardzo tylko rozumiem jak dziala ten odpowiednik futa.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Pewnie cos w tej wodzie......

Albo jedzenie........ 

 

A tak na poważnie, to zawsze tu jest jakaś robota do zrobienia że Szwagrem, no a wieczór się zaczyna o 17, no i wtedy już robimy sobie nagrodę za ciężko wykonana pracę i bziuuum, lecimy. I rzadko wódka, tylko jakieś piwa, szampany i inne likiery. I nagle ranek następnego dnia :roll:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hajd napisał:

Pogralem wczoraj troche w pesa lite i w porownaniu do fify (w ktora od 15 przegralem spokojnie pomad 1000 godzin) mam wrazenie, jakbym gral w jakas inna dyscypline. Pieknie ta gra wyglada, a dobrze zagrana akcja jest jak kombos w tekkenie. Nie bardzo tylko rozumiem jak dziala ten odpowiednik futa.

 

IMO bardziej wciągające od FUT to jest :D Typowe japońskie przekombinowanie, ale przynajmniej na początku gra się bardzo fajnie.

 

No i mam już Ronaldo IF, Paredesa IF i Davida Beckhama :D 

 

Bardzo mnie zaskoczyło to, że style gry i formacje można zmienić tylko kupując menadżera (bardzo drodzy są), ale ma to bardzo dużo plusów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też mam Beckhama i De Bruyne ifa, ale z tego co gdzieś tam przeczytalem to nie ma co sie za bardzo podniecac trafami, bo dobrych pilkarzy stosunkowo latwo zdobyc, ale trudniej utrzymac w klubie bo ich kontrakty sa drogie czy jakos tak (co w sumie ma wiecej sensu od tego systemu w fifie).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z tego, co czytałem, jedyne osoby, które martwią się o problemy ze zrozumieniem fabuły bez znajomości książek, to osoby, które same czytały książki. Te, które ich nie znają, mają zerowy problem i traktują te trzy osie czasowe jako fajną łamigłówkę i dobrze się bawią. To nie jest tak, że nie da się tego zrozumieć — to dysonans, że jest inaczej, niż powinno być (wg książek). 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Hajd napisał:

Też mam Beckhama i De Bruyne ifa, ale z tego co gdzieś tam przeczytalem to nie ma co sie za bardzo podniecac trafami, bo dobrych pilkarzy stosunkowo latwo zdobyc, ale trudniej utrzymac w klubie bo ich kontrakty sa drogie czy jakos tak (co w sumie ma wiecej sensu od tego systemu w fifie).

No co czwartek są te specjalne spiny z zawodnikami z TOTW więc pewnie faktycznie dość szybko można uzbierać całkiem fajny skład. Zdecydowanie trudniej jest kogoś kupić za pomocą skautów, ale ten system mi się bardzo podoba bo wymaga kombinowania.

Odnośnik do komentarza

Korzystając z Game Pass zainstalowałem ePES i.. nie, zdecydowanie nie. Ja jestem zwykłym każualem i wiem, że fifa (bez żadnych tam FUTów srutów tylko prawilna kariera na poziomie "zawodowiec") to gra dla mnie. PES mnie odrzuca tysiącem ustawień, których nie rozumiem by w końcu wylądować w meczu Juventusu, w którym grają prawie sami Polacy z zaskakująco do siebie podobnym Pazdanem.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, tio napisał:

Korzystając z Game Pass zainstalowałem ePES i.. nie, zdecydowanie nie. Ja jestem zwykłym każualem i wiem, że fifa (bez żadnych tam FUTów srutów tylko prawilna kariera na poziomie "zawodowiec") to gra dla mnie. PES mnie odrzuca tysiącem ustawień, których nie rozumiem by w końcu wylądować w meczu Juventusu, w którym grają prawie sami Polacy z zaskakująco do siebie podobnym Pazdanem.

 

Widzicie, tak się kończy granie po angielsku ;)

Odnośnik do komentarza

Ja korzystając z promocji na Origin o której pisał jmk zainstalowałem sobie Fifę i tylko potwierdziło się, że to już nie jest gra dla mnie. Zagrałem 3 mecze w trybie zwykłej kariery, 3 mecze w karierze jednym zawodnikiem, ziewnąłem i odinstalowałem. Wystarczy Fify na najbliższe 10 lat :D

 

Za to Batman Arkham Origins znalazłem. Wpierdolić komuś zawsze miło, a poprzednie części były dobre. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...