Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Feanor napisał:

1 odcinek W: 7/10

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Bardzo ok finałowa walka. Cintra wygląda tak, jak sobie wymarzyłem: trochę Camelot. Ładne, dyskretne Znaki. 
 

Geralt trochę meh. Ten grobowy głos (w oryginale), taki drewniany nieco. Dużo lepsza Renfri. Duuużo lepsza Ciri. Fatalna bitwa (mogliby sobie ją podarować, skoro budżet nie ten). Czary Myszowora ogromny meh. No i zakończenie nieco rozczarowuje: trochę tak zbyt gładko następuje wejście ludzi w tryb „rzeźnika z Blaviken”, Geralt mógłby mieć w tym momencie trochę więcej szaleństwa na twarzy, więcej krwi. Wtedy wyglądałoby to naturalniej. 

 

 

Ja to rzeźniczenie widziałem w sposobie zabicia gangu Renfri. Od pierwszej śmierci do ostatniej byłem w szoku, dało się niesamowicie odczuć bezwzględność i precyzję Wiedźmina. No przecież pierwsze zabójstwo z przecięciem głowy w poprzek to jakiś absurd, mnie zmroziło O.o

 

Ja po pierwszym odcinku jestem zakochany.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W jakiej wersji oglądaliście - dubbing, angielski, napisy? Ja stwierdziłem, że czytałem Sapkowskiego po polsku, grałem w grę po polsku więc serial też obejrzę po polsku - czyli dubbing. Chociaż pewnie dla porównania sobie następny zrobię po angielsku z napisami. 

 

Pierwszy odcinek świetny, drugi trochę słabszy, chociaż moja zona stwierdziła dokładnie odwrotnie.

 

Ale generalna refleksja jest taka, ze to serial na podstawie książki dla ludzi, którzy grali w grę. Bez oceny, czy to dobrze, czy źle. 

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem już 2 odcinki i 

Spoiler

Geralt mnie zupełnie nie przekonuje. Strasznie drewniane aktorstwo, bardziej mi on pasuje na Conana Barbarzyńcę, niz na Wiedźmina. Dobry jest tylko w scenach walki, widać, że faktycznie to trenował. Największą zaletą książek dla mnie było poczucie humoru, które w filmie nie występuje zupełnie, ale najbardziej irytująca jest dla mnie muzyka Jaskra kompletnie nie pasująca do epoki. Mam nadzieje, że kolejne odcinki zmienią moje zdanie, ale jak na razie totalny niewypał i nie wiem, czy polska adaptacja nie była dla mnie mniejszym złem. 

 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

 

  Ukryj zawartość

Ja to rzeźniczenie widziałem w sposobie zabicia gangu Renfri. Od pierwszej śmierci do ostatniej byłem w szoku, dało się niesamowicie odczuć bezwzględność i precyzję Wiedźmina. No przecież pierwsze zabójstwo z przecięciem głowy w poprzek to jakiś absurd, mnie zmroziło O.o

 

 

Ja po pierwszym odcinku jestem zakochany.


nie no, ja napisałem że ta końcówka świetna. Tyle, że tłum tego nie widzi. Przydałoby się jeszcze trochę sztafażu. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Dudek napisał:

btw. w inpoście niezły zapierdol jak paczki do paczkomatów wrzucają przed północą :-k

 

W grudniu norma. Zaczynają na magazynie koło 4/5 i kończą koło 23. Para która u nas jeździ dzisiaj już na oparach leciała, a jeszcze mają sobotę pracującą (na paczkomatach zawsze). A;e na szczęście już koniec szaleństwa :)

Odnośnik do komentarza

Skoro tak mowicie to i ja sprawdze, choc poki co wkrecilem sie w Sekiro. Na poczatku zabijal mnie byle kmiot, bo gralem jak w Bloodborne, czyli glownie na uniki. Jak sie przestawilem na parowanie ciosow to moj shinobi zamienil sie w niebezpieczne narzedzie do mordowania i pierwszy duzy boss padl przy pierwszym podejsciu.

Soulsy > inne gry ogolnie

Ale musze kiedys sprowobac pograc w te dungeony gungeony, czuje ze mogloby mi sie spodobac.

Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, lad said:

@Pulek @Meler mieliście 100% racji co do PESa. Włączyłem sobie tę wersję lite i nie ma to w ogóle porównania do symulatora ping ponga gdzie dojeżdżają mnie jakimiś sztuczkami pryszczaci 13-latkowie. 

 

Kupuję pełną wersję na bank.

 

A o mnie zapomniał :(

 

Zapisałem sobię, na przyszłość więcej propagandy.

 

#DobraZmiana #FifaWon

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Teściowie mieli wypadek samochodowy :/ Szczegółów jeszcze nie znam, dopiero będziemy jechać dzisiaj do nich, ale było to na wojewódzkiej drodze, koleś zapierdalał na czołówkę i teściowa w ostatniej chwili zjechała, wybuchły poduszki w ich samochodzie, ale teść uderzył głową w boczną szybę.  Chyba ktoś wezwał służby, karetkę itp. Koleś uciekł, chyba ktoś go gonił i zgłosił, bo policja go złapała, był kompletnie pijany.

Na razie mówią, że nic im nie jest, ale przerażeni są.

 

  • Smutny 6
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Mi się pierwszy odcinek bardzo podobał, ale ja mam podobną opinię jak Hyde o współczesnych oglądaczach, czytając te recenzje i opinie to mam wrażenie, że jestem skrajnym prostokiem :)


"Na sztuce to ja się wybitnie znam, czytam Chopina, Sienkiewicza gram...ja to nie cham..."

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...