Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, schizzm napisał:

Niemożebnie rozkwasiłem sobie kciuk w łazience po wyjściu spod prysznica. Nie mam pojęcia o co i jak, ale kapnąłem się, gdy naokoło siebie zobaczyłem wszędzie duże plamy krwi. :-k 

 

chyba faktycznie przez kolka jestescie z jmk jakos zlaczeni teraz :keke: 

Odnośnik do komentarza

oj tam, oj tam, @kolek23 to dobry chłopak ;)

 

Skończyłem 3 sezon The Crown i to dalej trzyma poziom. Zmiana obsady ok, Olivia Colman zjada tę mimozę z poprzednich dwóch sezonów, postać Anny znakomita, jedynie Bonham-Carter mnie nie przekonuje. Z chęcią poczekam na czwarty sezon. 

 

Co by tu teraz, chyba trzeba w końcu zobaczyć ten end of the fucking world :-k

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Apropos baseballa - po skonczeniu sezonu, delikatnie zasugerowalem mojemu managerowi, ze Twins sa w chuj slabi i chce stad wypierdalac. Tydzien pozniej bylem juz w Los Angeles, zakladajac koszulke Dodgers :)

 

 

Minus taki, ze jak przejrzalem ich roster, to moge miec problemy z gra, bo koledzy w zespole sa jakies lata swietlne przet tymi z Twins :/ 

Odnośnik do komentarza

Znowu trafiłem na plotki, że w przyszłym roku Packers w końcu będą na London games. 

Jak wiadomo Green Bay nie chce oddać meczu u siebie, bo to za duża strata dla małego lokalnego rynku. Z kolei rywale nie chcą oddać meczu z GB, bo to gwarancja duzych przychodów. Ale... 

w 2021 roku Super Bowl odbędzie się Tampie. A z tego co już wiadomo, Buccaners maja zagrać u siebie z Packers w przyszłym sezonie. Liga, za organizację super Bowl u siebie, wymusza od danego klubu mecz w Londynie, także wszystkie puzelki składają się w to, że w przyszłym roku Packers w końcu, jako ostatnia drużyna, zagraja w Europie :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...