Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Reaper napisał:

U mnie w Skyscannerze byly lodowki z puszkami roznych napojow za darmo, ale bylem jednym z niewielu, ktorzy z tego korzystali, a nawet jak ktos bral, to cole zero, tylko ja, niezdrowy grubas, normalno czerwono

 

u mnie sa duze butelki z cola itp no i soki w kartonie, ale ja #teamwoda

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SZk napisał:

Ja 3-4 kawy w robocie. Woda tez jest, sa nawet tacy, co po fajrancie przechodza przez kuchnie z plastikowa butelka i napelniaja na droge.

I slusznie, bardzo pochwalam. Lepiej zeby kolejne plastikowe butelki kupowali?

 

W Szkocji, i chyba calym UK, wszyscy chodza z bidonami, bo woda jest swietnej jakosci. W Polsce podobno tez, moi rodzice juz w ogole nie kupuja butelek, ale u tesciow mamy troche niewiadoma jakosc, bo oni maha wlasna studnie. Musimy zawiezc do jakiegos instytutu na zbadanie, a poki co - team plastikowa butelka :/

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Reaper said:

I slusznie, bardzo pochwalam. Lepiej zeby kolejne plastikowe butelki kupowali?

 

W Szkocji, i chyba calym UK, wszyscy chodza z bidonami, bo woda jest swietnej jakosci. W Polsce podobno tez, moi rodzice juz w ogole nie kupuja butelek, ale u tesciow mamy troche niewiadoma jakosc, bo oni maha wlasna studnie. Musimy zawiezc do jakiegos instytutu na zbadanie, a poki co - team plastikowa butelka :/

 

Dzbanek z filtrem? Używam już z półtorej roku :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...