Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem auto do serwisu. Olej, flitry, zbieżność, te sprawy. No ale jak robić zbieżność, to musieli sprawdzić zawieszenie.. i pół do wymian.

 

Wszyscy ludzie z dobrym serduszkiem mogą kierować wpłaty z dopiskiem "Żeby litwin miał co jeść na święta" na konto 1111 2222 3333 4444 5555 ;)

 

Kurwa :/ 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kolek23 napisał:

Oddałem auto do serwisu. Olej, flitry, zbieżność, te sprawy. No ale jak robić zbieżność, to musieli sprawdzić zawieszenie.. i pół do wymian.

 

Wszyscy ludzie z dobrym serduszkiem mogą kierować wpłaty z dopiskiem "Żeby litwin miał co jeść na święta" na konto 1111 2222 3333 4444 5555 ;)

 

Kurwa :/ 

Trzeba bylo brac moja porzadna niemiecka maszyne a nie jakas popierdolke :keke: 

Odnośnik do komentarza
Just now, Scorpio said:

Trzeba bylo brac moja porzadna niemiecka maszyne a nie jakas popierdolke :keke: 

 

Właśnie te porządne niemieckie maszyny i porządne niemieckie ceny za części sprawia, że nie będę miał za co jeść do końca miesiąca :D #fuckgermany

 

Kup auto segmentu premium, nikt mi nie mówił, będzie fajnie, nikt mi nie mówił :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...