Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Feanor napisał:

Ułatwienia w nobilitacji po prostu.

Kupiona arystokracja to żadna arystokracja ;) 

 

A na serio - podstawowy Xbox był naprawdę mocno średnia konsola. O ile mogę sie zgodzić, ze Xbox X to już jest kocur, to zwykły nie był najlepszą konstrukcja, co nawet w MS przyznają.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Kupiona arystokracja to żadna arystokracja ;) 

 

A na serio - podstawowy Xbox był naprawdę mocno średnia konsola. O ile mogę sie zgodzić, ze Xbox X to już jest kocur, to zwykły nie był najlepszą konstrukcja, co nawet w MS przyznają.

Ale ten z Niemiec to jeśli dobrze zrozumiałem all digital, czyli wersja XOne S bez płyty, a S są bardzo udane afaik.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

Ale ten z Niemiec to jeśli dobrze zrozumiałem all digital, czyli wersja XOne S bez płyty, a S są bardzo udane afaik.

No może delikatnie lepszy od podstawki, bo umie into HD, ale to nadal Xbox One. 
No ale za 400 złotych to nie ma co wybrzydzać :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Może masz IRDĘ xD 

 

Się nie śmiej, szwagier (młodszy) wprowadził się na wynajem ze swoją dziewczyną i mają tv, mieli dekoder bez pilota i antenę pokojową. Ajfony srajfony i nie mogli ustawić, a mój siaomi z irdą - cyk jako pilot ;)

 

 

6 minut temu, klinsmann napisał:

mistrz, Adrian mistrz

 

:klaszcze:

 

Myślałem, że mam xD Ale nie używałem nigdy, chociaż może jest tylko coś wypiąłem? To taki dziwny laptop, bo Asus się go chyba wstydzi :D bo go oficjalka nie wyszukuje :lol: Muszę coś ze sterami pokombinować. W tym dokładałem ram, wymieniałem pastę, wiatraczki chłodzenia,  kartę wifi, wymontowałem cd rom, żeby zamontować drugi dysk, wymianiłem hdd na ssd, więc... coś mogło pójść nie tak :D

 

 

3 minuty temu, janek_nsn napisał:

 

Słuchawki za 7 dych, żeby sprzęt dokupić za 40 zł? No way ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Ale nadal trzeba urządzenie z nią trzymać w odległości 5 centymetrów od drugiego i modlić się, żeby nic nie przerwało połączenia? 

 

A pilota do tv or smth masz już radiowo czy podczerwień?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...