Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, schizzm napisał:

Nie zaprzeczam, trochę go udoskonalam :P 

Pamiętam też, że mieliśmy się wybrać razem? (przynajmniej w chicagowską część) ;) 

No tak, tylko że my chcieliśmy nie we wrześniu, a maj/czerwiec. Soldier Field i Lambeu sobie zobaczyć bez meczu ;) 

No i bez Brewers, a z muzeum Harleya w Miluwaukee.

Ja jeszcze bym bardzo chciał jechać na Mount Rushmore, ale to w chuj daleko jednak.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lad napisał:

Nie, ale parę razy miałem się wybrać. Jakbyś był przede mną to daj znać co i jak.

 

Ja się trochę cykam ;) Najpierw zbadam sobie poziom przeciwciał i potem jak zjem to zobaczę czy mi nie szkodzi, bo odpisali mi tak:

 

" Dzień dobry, nie jesteśmy restauracją w 100% bezglutenową, nie mamy odpowiednich atestów, natomiast żywią się u nas osoby z różnymi dolegliwościami i alergiami, w tym celiacy. "

 

Dziewczyna szwagra tam była i jadła burgera wegańskiego i mówiła, że mega smaczny.

Fajną mam ilość plusów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Vami napisał:

Uwielbiam to jak FM ze mną sobie pogrywa.

 

Hej, znalazłem Ci fajnego napastnika - 20 lat, wraz z Ljungskile wygrał szwedzką ligę młodzieżową dywizja 1 grupa 8 - super napastnik!

 

<otwieram historię występów>

 

2014-2018 Ljungskile 14 meczów 0 bramek

 

Napastnik

Kurwa.

Jego.

Mać.

kurde, załóż kanał na youtube i relacjonuj te swoje gierki, sztos historię mogą być ;)

3 godziny temu, SZk napisał:

A Piotra Czaplinskiego pamietasz?

chyba Wojtek Kobeszko, aaaaeeeejjjoooo

 

dobra chujki, oglądać i udostępniać:

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

mały MLB update - Charlotte Knights to wyjątkowo dobra drużyna ;), moj avg oczywiście około .210, mniej HR niż w zeszłym sezonie, hity na podobnym poziomie, opanowałem się na kiju i mam więcej BB :). Komputer mi raz fajnie podłechtał ego, jak w clutch sytuacji pod koniec meczu zarządził na mnie intentional walka, niby nic a cieszy ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

kurde, załóż kanał na youtube i relacjonuj te swoje gierki, sztos historię mogą być ;)

chyba Wojtek Kobeszko, aaaaeeeejjjoooo

 

dobra chujki, oglądać i udostępniać:

 

 

 

Brałeś w tym udział? Bo nie wiem czy mogę być szczery w swojej opinii na temat tego, co obejrzałem

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...