Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Gacek napisał:

Super argument na poparcie tezy o przydatności Piątka

Która istnieje tylko w twojej głowie, bo nikt tutaj jej nie broni.

 

9 minut temu, SZk napisał:

Takiego nie pamietam, ale pamietam Jacka Chanke.

Chanke? To jakiś kuzyn Krzysztofa Hanke z kabaretu Rak?

Odnośnik do komentarza

Tylko Davante Adams wrócił do Packers i cały system ofensywny jebnal :-k

 

Ale aż takiego pogromu z 49ers się nie spodziewałem :/

 

Chodzi mi po głowie sportowy trip do USA w przyszłym roku. Upolowac w miarę tanie loty bezpośrednie z BCN do Chicago we wrześniu i tam - odwiedziny Wrigley's Field, potem wizyta w Milwaukee na Brewers no i wisienka na torcie - Lambeau Field w Green Bay, a przy okazji sobie robić jakieś wycieczki :)

Odnośnik do komentarza

Moja żona ogólnie bardzo się bała i dalej boi budowy, można powiedzieć, że co do projektu domu to tylko jedną rzecz wniosła - że nie chce mieć otwartej kuchni, resztę sam ogarniałem, bo ona ciągle nie wierzyła, że może się udać itp. Jak ruszyliśmy z budową - to samo, tak się cieszy, ale wie jak to idzie ciężko i powoli i nie wnika za bardzo, ale jak wczoraj miała wybrać kolor dachówek, okien i okiennic - no nie ma lepszego uczucia niż widzieć tę szczerą radość :)

 

 

  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

IMHO Pats nie dadzą rady (i mam taką nadzieję, chciałbym znowu obejyzec superbowl ;)). Po GOACie widać jak nigdy już jego wiek. 

Ale mają obronę, co robi robotę. Pats mają najwięcej krótkich drive'ów, bo obrona często powoduje straty rywala relatywnie blisko ich pola punktowego. No i chyba nikt nie myślał, że aż tak widoczny będzie brak Gronka.

Odnośnik do komentarza

A przy okazji, ma ktoś jakąś rodzinę/bliskich znajomych w Chicago lub okolicach? :kekeke:;)

2 minuty temu, me_who napisał:

Ale mają obronę, co robi robotę. Pats mają najwięcej krótkich drive'ów, bo obrona często powoduje straty rywala relatywnie blisko ich pola punktowego.

Ale mieli do tej pory jednego poważnego rywala (no może dwóch jak zlaczymy Cowboys i Eagles w 1), z ktorym polegli. Cholernie trudny jest ten zespół do oceny po graniu głównie z ogorkami w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, schizzm napisał:

Chodzi mi po głowie sportowy trip do USA w przyszłym roku. Upolowac w miarę tanie loty bezpośrednie z BCN do Chicago we wrześniu i tam - odwiedziny Wrigley's Field, potem wizyta w Milwaukee na Brewers no i wisienka na torcie - Lambeau Field w Green Bay, a przy okazji sobie robić jakieś wycieczki

Ty, to ja Ci sprzedałem ten plan podróży złodziejski złodzieju :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...