Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Wypożyczony z Liverpoolu Rhian Brewster to overkill jak na Legię, polską ligę, ale też europejskie puchary. Właśnie w 1/8 Ligi Europy jebnął hattricka Romie, a powinien strzelić z 5 bramek. 

1/8 LE :keke: Krzysiek wstawaj zesrales się ;)

Czytałem opinie że 20 to klikacz. Nic nie trzeba specjalnie robic czy sie znać

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Nie dziwię się bo nic nie strzelił. Mial okazję i ja zmarnował a tak to po prostu biegal między obrońcami. I dziwie sie jednoczesnie bo mial solidnego konkurenta w postaci Biglii

Wiesz co myślę o Bigli, ale on dziś miał szereg naprawdę dobrych zachowań. I choć nic nie tłumaczy jego paru fuckupów, to jednak nie stanowiły one przeważającej części jego zagrań, jak u Piątka. Biglia był słaby, ale lepszy jednak.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Brudinho napisał:

1/8 LE :keke: Krzysiek wstawaj zesrales się ;)

Czytałem opinie że 20 to klikacz. Nic nie trzeba specjalnie robic czy sie znać

 

Zależy jak do niej podejdziesz, masz mnóstwo podpowiedzi plus można prawie wszystko powierzyć sztabowi, masz gotowe szablony taktyczne, treningowe itp. czy skorzystasz to Twoja sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, jmk said:

 

Zależy jak do niej podejdziesz, masz mnóstwo podpowiedzi plus można prawie wszystko powierzyć sztabowi, masz gotowe szablony taktyczne, treningowe itp. czy skorzystasz to Twoja sprawa.

 

Na bank pobawie się tak jak Ty i ten ziomek ze strony Mahdiego i zagram w 20 jako dyrektor sportowy :) jest tyle szablonów, że ma to sporo sensu :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gabe napisał:

U mnie się ustabilizowało na 91-92 (z 98 początkowego), więc na zimę rozbijam obóz, a na wiosnę atakuję <90

 

Ja zjechałem z 97,6 na 87,3 i teraz próbuję zatrzymać się na tych 87 :) także trzymam kciukersy :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Chyba ja jako jedyny na forumku robię masę tłuszczową

Wcześniej nigdy nie miałem 8 z przodu teraz to już standard Zacząłem człapać na nogach do pracy (2km w jedną stronę), a od stycznia wracam na siłownię, o ile oczywiście lekarka mi pozwoli znowu bardziej się ruszać.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, wojt3k napisał:

Chyba ja jako jedyny na forumku robię masę tłuszczowąemoji482.png

Wcześniej nigdy nie miałem 8 z przodu teraz to już standardemoji53.png Zacząłem człapać na nogach do pracy (2km w jedną stronę), a od stycznia wracam na siłownię, o ile oczywiście lekarka mi pozwoli znowu bardziej się ruszać.


Nie jesteś jedyny. Tylko że ósemkę z przodu to ja chciałbym mieć.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakaś dobra informacja z mojego życia ;) Wyszliśmy trochę z dupy i ruszyła znowu budowa w tym tygodniu, wieńce dookoła i przygotowanie pod lanie betonu na piętrze, zajechałem dziś z kolegą, widoczek już z piętra, dokładnie z sypialni ;)

 



jj0sKGk.jpg

 

 

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Chyba ja jako jedyny na forumku robię masę tłuszczowąemoji482.png

Wcześniej nigdy nie miałem 8 z przodu teraz to już standardemoji53.png Zacząłem człapać na nogach do pracy (2km w jedną stronę), a od stycznia wracam na siłownię, o ile oczywiście lekarka mi pozwoli znowu bardziej się ruszać.

nie wiem co Ci tam dolega ziomeczku.... ale basen też nie?

47 minut temu, Scorpio napisał:

https://allegro.pl/uzytkownik/GAMESTORM_PL?bmatch=baseline-cl-dict42-uni-1-5-1024

 

Jaka piekna pralnia pieniedzy :D Ze tez allegro/policja sie nie przyglada takim "firmom".

co w tym podejrzanego?

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...