Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jmk napisał:

 

 

Jednak czekam na BF i łykam PS4 Pro. Przypomniało mi się, że gardze Xem no i perspektywa nie kłaniania się @me_who mną wstrząsnęła ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schizzm napisał:

Nie zazdroszczę :(. Nic nasennego nie pomaga? Ja wpadam że skrajności w skrajność. Wrzesien/październik bezsenność, teraz mógłbym spać ciągle.

Wczoraj po przebudzeniu o 19 tylko coś zjadłem, poklikalem w internecie, spróbowałem obejrzeć serial, po czym znowu zjazd do pistopu na 8 godzin :/

Przynajmniej dzisiaj wstałem o normalnej godzinie... 

Nie mogę się "bawić" z lekami, pigułami itp...  Wcześniej miałem zbyt otwarty dostęp i miałem dwa ataki. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, lad napisał:

Kiedyś gdzieś tam poruszaliśmy jakiś temat samobójstw i ktoś pisał o uż. Pidżej (czy to ten? @P.J?), który podobno się powiesił. Skąd było to wiadomo i czy to potwierdzone info?

 

To jeszcze było na starym-starym forum (z 10 lat temu).Ktoś z forum był na pogrzebie/grobie AFAIR. Coś mi się @Qcz kojarzy?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Drugie podejście do Ruinera zrobione. Kurde to takie Hotline Miami w cyberpunkowym świecie. Walki są satysfakcjonujące, ta gra jest bardzo ładna, fabuła jakaś wybitna nie jest póki co, ale na tyle nie ma tragedii, że człowiek pomija. No ale sterowanie... Ja jebie... Jak ja nie lubię takiego sterowania. Hotline Miami w sumie chyba miało podobne, ale albo jednak nie takie podobne, albo grało mi się lepiej, bo tutaj mnie wkurza :/

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...