Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dudek napisał:

I tak, i nie, bo jak dasz poziom trudności na "tryb fabularny" czy jak to się tam zwie, to trzeba chcieć przegrać.

Nie chodzi mi o samą trudność, tylko raczej pewne mechaniki, jak do tej pory to widziałem że system walki jest podobny.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

uuuu, najgorszość :/

 

Tzn śmierć jak nie trafisz idealnie cofa Cię dokładnie skok przed więc pół biedy, ale irytujące tak czy tak.

8 minut temu, Dudek napisał:

Mnie wkurza tam "labiryntowość" poziomów i odradzanie się wrogów przy każdym zapisie...

 

A to mi się podoba, łatwy grind :D

 

2 minuty temu, Misiek napisał:

No generalnie jak w Uncharted, ja akurat uważam, że to jest spoko, ale fakt praca kamery jest zjebana.

 

Tu się nie zgadzam, IMO Uncharted miało o wiele bardziej precyzyjne sterowanie, a i poziomy mi się przechodziło mega szybko. Tu na razie jest spokój, ale też zagrałem tylko 3 planety, więc może dalej będzie lepiej :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Nie chodzi mi o samą trudność, tylko raczej pewne mechaniki, jak do tej pory to widziałem że system walki jest podobny.

 

Wydaje mi się tym samym nawet :-k wyzwanie stanowią różne grupy wrogów, bo ziomeczków z batonami łatwo pokonać, styknie blok i szybka kontra, ale jeśli jednocześnie ktoś strzela z wyrzutni, a obok z blastera to robi się niewygodnie. W ogóle nie czujesz się jak Jedi, w Force Unleashed to dopiero była jatka :D ale może z czasem i skillami będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

nie wiem czy tylko ja tak to oceniam, ale "straznicy" w końcówce uncharted 2 to była strasznie zjebana sprawa

Też się z nimi długo męczyłem, ale myk polegał na tym, żeby ubić jednego i podnieść kuszę – potem szło łatwo. Uncharted 2 to chyba moja ulubiona część, stawiam ją wyżej od czwórki.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

A to mi się podoba, łatwy grind :D

Niby tak, ale załóżmy, że zgubiłem drogę, bo skończyłem grać wczoraj wieczorem i w ogóle nie pamiętam jaki był układ pomieszczeń. I teraz biegam jak poparzony po całym hubie szukając wyjścia i jeszcze co chwila trafiam na te same moby, widzę te same finishery itd. Miałem lekkiego wkurwa czasami :P

Mnie w Ucharted wszystkie szczelanki wkurzały.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Misiek napisał:

A sama fabuła jak? No bo mechaniki to się spodziewam, że tam się więcej za dużo nie dzieje.

Wykreowany świat jest niesamowity ale sama fabuła toczy się jednak dość powoli. Są pewne "skoki" napięcia, ale zasadniczo kolejne (zazwyczaj długie) fabularne cutscenki są poprzecinane dość spokojnymi i czasochłonnymi dostawami. No nie jest to gra, którą się przejdzie jak burza (mimo, że można  niemal całkowicie pominąć zlecenia poboczne i przeć do przodu) żeby sobie poznać historię, aczkolwiek jestem pewien, ze w necie pojawi się jakaś zbitka, która pozwoli poznać historię, a wyeliminuje "mozolne" spacerowanie z pakunkami.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...