Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jmk napisał:

Informacyjny tylko polsat news

Polsat jest dla mnie zbyt propisowski. Jako polski kapitał Solorz musi robić różne szpagaty, żeby go nie ujebali i niestety za bardzo cukrzy władzy (szczególnie Gawryluk). TVN24 ma ten plus, że ma za sobą Amerykanów i PiS może im na pompkę naskoczyć. Ponadto jak się ogląda TVN24 cały dzień powiedzmy ;) a nie tylko pocięte materiały albo komentarze redakcyjne/zaproszonych gości, to pisowców zobaczy się bardzo wielu i to nie przefiltrowanych w żaden sposób, więc też odbiór jest inny.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Właśnie, jak tam DS, napisz coś więcej :-k

Nosisz paczki, nic się nie zmienia ;)  Wraz z postępem odblokowuje się nowe gadżety, wkracza się w nowe terytoria i popycha się fabułę do przodu. Niektóre fragmenty (Chapter 4) to totalny odpał, nie widziałem czegoś takiego chyba nigdy :keke: Ale 90% gry to mozolne dostarczanie paczuszek w przepięknej okolicy. No i dodawanie ulepszeń terenowych dla innych graczy, co bardzo mnie eksajtuje :D Ostatnio się nadziałem na mój dawno postawiony schron, a tam najebane lajków 680, więc widać ludzie z niego korzystali i im pomógł. Albo bardzo się namęczyłem montując linę przy zejściu do kryjówki jednego NPCów, która to lina kosmicznie ułatwia odstęp do niego i wczoraj widziałem, że też najebali mi tam lajków :) No miłe takie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Polsat jest dla mnie zbyt propisowski. Jako polski kapitał Solorz musi robić różne szpagaty, żeby go nie ujebali i niestety za bardzo cukrzy władzy (szczególnie Gawryluk). TVN24 ma ten plus, że ma za sobą Amerykanów i PiS może im na pompkę naskoczyć. Ponadto jak się ogląda TVN24 cały dzień powiedzmy ;) a nie tylko pocięte materiały albo komentarze redakcyjne/zaproszonych gości, to pisowców zobaczy się bardzo wielu i to nie przefiltrowanych w żaden sposób, więc też odbiór jest inny.

cała prawda całą dobę a jak

Odnośnik do komentarza

Co do gierek to ja się złamałem i zakupiłem Fallen Order i jak na razie tak se. Zagrałem tylko parę h, ale historia nijaka, dynamika gry nazbyt spokojna, nierówny poziom trudności i coś co mnie mega wkurwia czyli momenty gdzie trzeba ultra turbo precyzyjnie trafić skacząc bo inaczej chuj omijasz wszystko i śmierć. Jeden skok powtarzałem z 6 razy :roll:

 

Ogólnie polecam puścić pada w trakcie dalszych skoków bo postać zmienia kierunek 8 razy w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Nosisz paczki, nic się nie zmienia ;)  Wraz z postępem odblokowuje się nowe gadżety, wkracza się w nowe terytoria i popycha się fabułę do przodu. Niektóre fragmenty (Chapter 4) to totalny odpał, nie widziałem czegoś takiego chyba nigdy :keke: Ale 90% gry to mozolne dostarczanie paczuszek w przepięknej okolicy. No i dodawanie ulepszeń terenowych dla innych graczy, co bardzo mnie eksajtuje :D Ostatnio się nadziałem na mój dawno postawiony schron, a tam najebane lajków 680, więc widać ludzie z niego korzystali i im pomógł. Albo bardzo się namęczyłem montując linę przy zejściu do kryjówki jednego NPCów, która to lina kosmicznie ułatwia odstęp do niego i wczoraj widziałem, że też najebali mi tam lajków :) No miłe takie.

A sama fabuła jak? No bo mechaniki to się spodziewam, że tam się więcej za dużo nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Reaper said:

Może zrobię sobie przerwę od CS-a, skończę W3 i kupię to DS? :-k Trochę mnie kusi, nie powiem.

 

Zacząłem znowu grać w Wiesia :) tak mnie nostalgia wzięła, że zacząłem szukać sposobu na kupno akcji CDP Red z mojego litewskiego konta inwestycyjnego, ale odbiłem się od prowizji, więc pozostaje grać dalej z łezką w oku :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Czyli jeszcze bardziej soulsowo niż myślałem, najs.

Chociaż jeśli mechanika skoków rzeczywiście jest zjebana to najgorzej, mało co mnie tak irytuje w grach.

I tak, i nie, bo jak dasz poziom trudności na "tryb fabularny" czy jak to się tam zwie, to trzeba chcieć przegrać.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ajerkoniak napisał:

Co do gierek to ja się złamałem i zakupiłem Fallen Order i jak na razie tak se. Zagrałem tylko parę h, ale historia nijaka, dynamika gry nazbyt spokojna, nierówny poziom trudności i coś co mnie mega wkurwia czyli momenty gdzie trzeba ultra turbo precyzyjnie trafić skacząc bo inaczej chuj omijasz wszystko i śmierć. Jeden skok powtarzałem z 6 razy :roll:

 

Ogólnie polecam puścić pada w trakcie dalszych skoków bo postać zmienia kierunek 8 razy w powietrzu...

No generalnie jak w Uncharted, ja akurat uważam, że to jest spoko, ale fakt praca kamery jest zjebana.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...