Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scorpio napisał:

Mibox jest zajebisty. Bezsensowny imo chromecast nawet nie ma startu.

nie do końca rozumiem, ale w mojej sytuacji - tv bez funkcji smartw - nie wiem co mogłoby mnie lepszego spotkać niż chromecast :-k mibox właśnie? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie w domu jest mniej wiecej tyle samo pampersow, co gierek w ktore kiedys na pewno zagram xD

Bloodborne na ukonczeniu, nastepne beda Sekiro i Dark Souls 3, a poza tym mam jeszcze m.in. Days Gone, AC Origins i Ezio Collection, dodatek do Horizon Zero Dawn, Rise of the tomb raider, BF1 i te wszystkie rzeczy z plusa fajne typu Heavy Rain albo zaraz Nioh. Do tego jeszcze drugie tyle gier na VR, ktory kiedys przyslalo mi Sony - nie jestem na tyle szalony, zeby kupowac cos tak drogiego i bezsensownego :D

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gacek napisał:

Brudi przynajmniej ogląda mecze, to miło z nim wymienić komentarze na temat spotkania. Trudno to powiedzieć o innych troglodytach komentujących - i co gorsza chwalących - popisy Piątka przez pryzmat w najlepszym razie tylko livescore ;)

 

A nie, nie - nie zrozumcie mnie źle, akurat mnie się to dobrze czyta, bo macie momentami tak bardzo drastycznie różne spojrzenie na te same wydarzenia na boisku, że szok :) 

Odnośnik do komentarza

A co do kupowania różnych rzeczy, to ja w porównaniu z wami jestem minimalistą :D 

 

Pomimo, że posiadam typową duszę gadżeciarza, to staram się kupować rzeczy pod kątem tego, co mogą mi dać/dać w porównaniu do poprzednika.

 

I tak, telefon muszę zmienić, ale to pewnie za rok dopiero,  i to raczej dlatego, że nie będzie na nim nic widać - a nie dlatego, że za stary  - bo coraz więcej pajęczyn na szkiełku. Konsolę mam jedną, ps3, głównie stoi i się kurzy, nie mam czasu, żeby w cokolwiek na serio zagrać, a przecież czeka chociażby GTA IV, dodatki i GTA 5. Telewizor mój - malutki, bo 32 cale ;) - ma pewnie z 8 lat i radzi sobie całkiem nieźle, z MiBoxem daje mi wszystko, czego potrzebuję od telewizora. I co prawda czasem nachodzi myśl, że warto by kupić coś większego, bo przecież co to są te 32 cale, ale z drugiej strony stary telewizor ma się całkiem dobrze, dlaczego więc rezygnować z dobrze działającej rzeczy? Rower kupiłem dwa lata temu, bo stary miał nienaprawialne mankamenty, które źle wpływały na zdrowie i przyjemność z jazdy (słabiutkie tylne hamulce, przerzutka działała tylko na trzech środkowych zębatkach, krzywa korba). Samochód mam jeżdżący i solidny, co jest dla mnie najważniejsze, bo dziennie pokonuję nim ~10km i ważniejsze dla mnie jest żeby odpalił i dojechał o czasie niż żeby sąsiadom oko skakało z zazdrości ;) Wydałem na niego ponad rok temu 3000 dla sprzedającego + pewnie z 1000-1500 na drobne części, ubezpieczenie i przegląd. Oprócz tego, że nie działa w nim tylna wycieraczka i czasem centralny na drzwiach z tyłu, oraz że zaczyna go rdza brać na lewym tylnym nadkolu, to nie widzę w nim wad - od roku właściwie tylko tankuję i jeżdżę.

Oczywiście jako gadżeciarz zerkam na nowości. I np myślę od czasu do czasu o np czytniku e-booków, ale znowu z drugiej strony ja czytam w większości w pociągu, a tam łatwiej jest wyciągnąć telefon z kieszeni i czytać na nim niż czytnik z plecaka. Szczególnie że to około 25 minut czytania.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gabe napisał:

Oczywiście jako gadżeciarz zerkam na nowości. I np myślę od czasu do czasu o np czytniku e-booków, ale znowu z drugiej strony ja czytam w większości w pociągu, a tam łatwiej jest wyciągnąć telefon z kieszeni i czytać na nim niż czytnik z plecaka. Szczególnie że to około 25 minut czytania.

Szanuję taki minimalizm, ale tutaj to akurat bym się nawet chwili nie zastanawiał i kupował czytnik. To urządzenie stworzone do czytania w różnych warunkach i NIEPORÓWNYWALNIE przyjemniejsze w użytkowaniu niż telefon. Czytanie z telefonu vs czytanie z czytnika to nie jest coś w stylu TV 32 cale vs 55 cali (czyli w sumie to samo, tylko drugi wariant nieznacznie polepsza komfort) - raczej jak wchodzenie tyłem po schodach na 9. piętro vs jazda windą ;)

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie MUSIAŁEM kupić TV jeśli chciałem używać PS4 bo ten co był w mieszkaniu to pamięta aferę Rywina prawie :keke: myślałem też w tym roku o zmianie iPhone'a, ale "na szczęście" obecna 7 mi spadła i wymienili mi w ubezpieczalni na zupełnie nową (dwa tygodnie przed końcem ubezpieczenia <3 ) więc trudno mi uzasadnić potrzebę. Air ma dopiero 2 albo 3 lata i sprawuje się idealnie, nie znam się na udźwiękowieniu i za rzadko bywam w domu by docenić muzykę graną z czegoś innego niż telewizor więc nawet nie wiem na co miałbym wydać hajs :-k Jak już to bym poprawił blacharkę w aucie (ale w sumie mnie to nie rusza), a jak już to w sumie wydam na nowe dziary kasę raczej. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, T-m napisał:

 

A nie, nie - nie zrozumcie mnie źle, akurat mnie się to dobrze czyta, bo macie momentami tak bardzo drastycznie różne spojrzenie na te same wydarzenia na boisku, że szok :) 

W ogóle mnie to nie dziwi, gdy na tydzień wstecz mówię coś niepopularnego to przez tydzień wychodzę na wariata, przyzwyczaiłem się i do tego, że tak jestem postrzegany i do tego, że wystarczy chwila cierpliwości, by jak w temacie Piątka i wielu innych rzucać ludziom w twarz ich przeszłe mądrości ;) 

Akurat w temacie Piątka wielu fanom Milanu dość długo zajęło ogarnięcie, jak mierny i szkodliwy jest to piłkarz, jeszcze w lecie na anglojęzycznym forum byłem za to wykpiwany, a teraz większość otrzeźwiała i to w Piątku widzi największego - po Giampaolo - szkodnika i głównego winnego obecnej sytuacji. Jak ktoś ogląda Milan dłużej niż kwadrans raz na kwartał to szybko do niego ta prosta prawda dociera. Brudi też przejrzy na oczy w temacie Paquety :keke: 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...