Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lad napisał:

Potwierdzam. X6 to stygma niczym Lanos w gazie.

od Lanosa w gazie to się proszę szanowny kolego opierdolić, super auto :D 

 

Focus za to po ostatnich reanimacjach jeździ, ledwo, ale jeździ, no i teraz wracając z roboty rozjebał mi się przełącznik długich świateł i musiałem jechać pół drogi do domu na długich. :D W najbliższym czasie czeka mnie wymianka, jestem wstępnie dogadany z kumplem na kupno od niego czegoś takiego:

Spoiler

67193572_2172637116197366_57738655397891

1.8T 180KM, 118tyś przebiegu udokumentowanego, stan fajny, wszystko przez kumpla pasjonata porobione (sam ściągał dla siebie z Anglii). Jedyne co, to przekładkę na prawilną stronę trzeba zrobić. 

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj zreanimowałem swojego Focusa :D Teściu straszył, że nie warto już inwestować w to auto, że cała turbina poszła, a tu się okazało, że tylko przewód podciśnienia, koszt 100 zł i auto jeździ jak złote <3 Uwielbiam ten samochód, duuuużo lepiej mi się nim jeździ niż choćby Qashqaiem rodziców.

Odnośnik do komentarza
A co czytałeś? Ja widziałem na TT same pochwały na temat silnika meczowego.
Silnik meczowy silnikiem, cała reszta to właściwie bez zmian. Kosmetyka. I masa crashy. Co do silnika, to już czytam że strzały z dystansu killery.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...