Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodnie temu na meczu zderzyłem się z kumplem. Bolało, no ale Die for the Haven mentality i grałem do końca. Następnego dnia pan ortopeda 1 obejrzał zdjęcie i uznał że nic mi nie jest (skręcenie). 12 dni później przyszedł opis zdjęcia, z którego wynikało że jest złamanie. Poszedłem do ortopedy 2, który tylko swojej wysokiej kulturze osobistej zawdzięcza, że nie powiedział "co za ciul" na temat ortopedy 1. Złamanie wyraźnie widoczne, dzisiejsze zdjęcia potwierdziły że zrasta się ok, więc profilaktycznie unieruchomienie na 2 tygodnie. 

W tak zwanym międzyczasie zagrałem mecz w lidze z opaską i byłem na 3 treningach :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

3 tygodnie temu na meczu zderzyłem się z kumplem. Bolało, no ale Die for the Haven mentality i grałem do końca. Następnego dnia pan ortopeda 1 obejrzał zdjęcie i uznał że nic mi nie jest (skręcenie). 12 dni później przyszedł opis zdjęcia, z którego wynikało że jest złamanie. Poszedłem do ortopedy 2, który tylko swojej wysokiej kulturze osobistej zawdzięcza, że nie powiedział "co za ciul" na temat ortopedy 1. Złamanie wyraźnie widoczne, dzisiejsze zdjęcia potwierdziły że zrasta się ok, więc profilaktycznie unieruchomienie na 2 tygodnie. 

W tak zwanym międzyczasie zagrałem mecz w lidze z opaską i byłem na 3 treningach :)

Dawaj pierwszego do sądu :keke: 

Odnośnik do komentarza

Po serii słabych meczów w końcu coś zatrybilo w mojej baseballowej karierze. 

Najpierw 2 double i solo homerun, a w następnym meczu pierwszy Grand slam :cool: poprawiony później solo HR (mecz wygrany 5-2, wiec tylko po moich uderzeniach) :)

 

I na rozmowę wziął mnie manager i zaproponował przesunięcie z prawej strony na środek zapola. 

No zobaczymy co kombinuja. :-k

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...